Діаспора робитиме моніторинг судових процесів над політичними опонентами в Україні

26 серпня 2011 р. в Києві президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій разом з президентом Конґресу Українців Канади Павлом Ґродом зуcтрівся з начальником Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Андрієм Курисем.

Президент СКУ заявив про велику стурбованість світового українства тиском владних структур України на політичну опозицію в Україні, зокрема характером ведення судового процесу над екс-Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко. Він також привернув увагу до безпідставного арешту екс-Прем’єр-міністра, а також до неймовірних рішень суду відмовити в клопотаннях Юлії Тимошенко щодо надання часу для нормальної підготовки до захисту та перевірки її здоров’я особистим лікарем.

Окрім того, Евген Чолій наголосив, що СКУ буде й далі робити моніторинг судових процесів над політичними опонентами в Україні.

Світовий Конґрес Українців

145 Evans Ave., #207
Toronto, ON
M8X 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020
Fax (416) 323-3250
e-mail: congress@look.ca

website: www.ukrainianworldcongress.org

1 Comment on "Діаспора робитиме моніторинг судових процесів над політичними опонентами в Україні"

  1. Складається враження, що Віктор Янукович, та його радники – “неписьменні”. Вся світова спільнота каже, що так неприпустимо діяти, а їм – хоч би що. Вже й Лукашенко звільняє політв’язнів, Каддафі не знає, куди приткнутися, Мубарака скинули, але єнакіївській халіф вважає себе недоторканим…

    Мабуть, цій “спільноті” просто не вистачає освіченості та ерудиції…

Comments are closed.

More in Новини, Політичні репресії
Більшість ВРади відмовилась скасувати судову реформу

Рік тому про недоліки закону «Про судоустрій і статус суддів» під час його прийняття говорили всі – судді, юристи, правозахисники,...

Close