Ханне Северінсен: “Демократія в Україні в небезпеці”

“Я не Європа, я всього лише старий політик.” – так колишній багаторічний доповідач Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи Ханне Северінсен відповідала на питання харків’ян про плани Європи щодо України. В книгарню Є ледь помістилися всі бажаючі, сиділи не всі. Тема зустрічі була заявлена “Як українські виборці можуть отримати владу?”

“I am not “Europe” as such (can not speak on behalf of Europe) but I am very European-minded” (я не Європа, і не можу говорити від її імені, але я дуже про-європейські налаштована) – сказала Ханне.

Дуже цікавими виявилися як монолог пані Северінсен, так і спілкування з громадянами. Найбільш емоційну його частину пропонуємо вашій увазі.

Звісно питання ставили і майданівці. Чи є в Європи план щодо України?

Що таке верховенство права?

Як подолати піаністів в Парламенті

Виступ Ханне Северінсен цілком

Всі відповіді на питання тут 

Зустріч відбулася в рамках проекту “Європейський досвід”, її організували хурнал “Український тиждень” та Книгарня “Є”.

1 Comment on "Ханне Северінсен: “Демократія в Україні в небезпеці”"

  1. Народ надіється що цеї осени будуть зміни, тому що уряд попаде в “державну несплату довгів” (default), однак які то зміни будуть?

    В державі напевне доволі розумних знавців, що можуть предвидіти наслідки такої події та як їх використати на хосен народа.

    Було`б найбільш корисним, коли`б не “чикати” а начинати позапартійну працю тепер, бо сказавши правду, кожна партія має якісь “першеньства” що іншим зовсім не в подобі. І коли таке позапартійне товариство зложиться, тоді й компроміс і демократія збережуться.

Comments are closed.

More in Новини, Політика, Право, Відео
Влада Макіївки за допомогою МВС та СБУ переконують батьків не чіплятися за ліквідовані школи

...

Close