На Миколаївщині п’яні міліціонери скалічили семеро селян

Справжню бійню влаштували співробітники міліції в центрі села Михайлівка Миколаївської області.

Правоохоронці під’їхали на двох машинах і відразу почали бити всіх хлопців підряд. Від їхніх рук постраждали семеро чоловік, двоє з них лежать в лікарні.

Пізно ввечері правоохоронці зайшли у генделик випити і почали чіплятися до їхніх жінок, через що виник скандал і почалася кривава бійня.

Після цих розбірок у лікарні опинилося семеро селян, із них двоє зараз лежать у хірургічному відділенні з переломами та струсом мозку.

Всіх трьох дільничних звільнили з органів внутрішніх справ за порушення дисципліни – без пільг, пенсії та можливості поновитися на службі.

Проти трьох вже колишніх служивих порушили кримінальну справу. Хто ще, окрім цих дільничних, бив селян – слідство має з’ясувати найближчим часом. Правоохоронці ж кажуть, що нікого, крім них, більше не було.

У міліції запевнили, якщо прокуратура знайде, хто ще з правоохоронців бив людей, то на них чекає таке ж покарання, як і на дільничних.

http://www.gazeta.ua/articles/np/_na-mikolajivschini-p-yani-milicioneri-skalichili-semero-selyan/402247

 

3 Comments on "На Миколаївщині п’яні міліціонери скалічили семеро селян"

  1. Mdas. I pislia takoho povidomlennia chto szyro pozhaliee vkoloshkanych des’ ta kymos’ mentiv – vczorashnich abo potencijnych bandiukiv?! Ta hnaty ciu zhrau treba kudy podali vid liudej – na shtol’ni, za hraty i t.p.

  2. Наші менти з селянами битися можуть. І вриватися в офіси, красти оргтехніку, вкладати на підлогу секретарок – це залюбки. І бити бабусь та студентів на демонстраціях. А як треба кілера затримати – тут вони вже й нездатні ні на що. Тільки своїм тілом, як Олександр Матросов.

  3. жаль что ни одного мусора не грохнули,день зря прошел

Comments are closed.

More in Кримінал, Новини
Допоможіть впіймати бандитів

МВС України звертається по домопомогу у розшуку злочинців

Close