Останні новини

Проффесора” Тягнибока привітали зі святом Знань та подарували підручник”Українська мова для малят”.

“Проффесора” Тягнибока привітали зі святом Знань та подарували підручник”Українська мова для малят”.

Керівництво БФ” Підтримки Українських ініціатив ” прийняло рішення привітати зі святом першого вересня лідера ВО ” Свобода ” О.Тягнибока та подарувати йому підручник “Українська мова для малят. ”

Приводом для цього стало повідомлення, яке 23 серпня, О.Тягнибок розмістив на своїй персональній сторінці ФБ. Далі мовою оригіналу:

Олег Тягнибок

Завтра, 24 серпня 2011 року о 9-00 спробую переплисти через Дніпро з нагоди 20-ї річниці Незалежности України.

Збір о 8-30 біля пам’ятника засновникам Києва – Кию, Щеку, Хориву та Либіді (точне місце збору – 500 метрів від пам’ятника в напрямку мосту Метро).

23 серпня о 13:27//

https://www.facebook.com/oleh.tyahnybok?ref=ts/

Показово, що лідер партії, яка виступає захисником української мови та позиціонує себе, як націоналістична, з відповідною риторикою та заявами, в одному реченні робить багато помилок виставляючи себе повним невігласом зі знаннями на рівні першого класу.

Можна пробачити п. Тягнибоку, людині з двома дипломами про вищу освіту, спробу “переплисти” через Дніпро. Але як зрозуміти той факт, що Тягнибок робить помилки навіть у написанні головного свята країни-Дня Незалежності.

Коментуючи цей факт очільник Б Ф “Підтримки Українських ініціатив” Д.Снєгирьов підкреслив наступне: “Публічно демонструючи своє незнання української мови, п. Тягнибок став в одну шеренгу з Азаровим, Табачником та ” проффесором ” Януковичем. Сумно визнавати той факт, що людина, яка балотувалася на посаду Президента України з програмою “Захисту українців”, робить такі кричущі та знакові помилки.З метою усунення ” білих плям” у загальноосвітньому рівні п. Тягнибока, керівництвом БФ прийнято рішення подарувати йому підручник “Українська мова для малят “. Матеріал викладений у легкій, доступній формі та має відповідні ілюстрації.”

Прес-служба БФ “Підтримки Українських ініціатив “

Read previous post:
Чин піднесення українського прапора в Торонті

У середу, 24 серпня 2011 року на території леґіслятури провінції Онтаріо відбувся уже традиційний чин офіційного піднесення українського прапора з...

Close