В Україні з’явився сайт, що дозволяє слідкувати за процесами у Верховній Раді

На сайті Відкрита Рада можна знайти інформацію про голосування, які проходять у Верховній Раді, законопроекти що готуються до розгляду, або вже прийняті, а також біографії політиків та інформацію про них.

Розділ сайту “Законопроекти” містить інформацію про найважливіші законопреокти, включаючи витяги із тексту, пояснювальної записки до законопроекту, висновків комітетів Верховної Ради. Для кожного законопроекту є можливість суспільного обговорення, поширення у соціальних мережах. Зовсім скоро користувачі зможуть голосувати за чи проти законопроект, а також стежити за зміною його статусу.

Розділ “Голосування” містить дані про голосування, зокрема голоси кожного політика представлені у вигляді інтерактивних діагарм.

У частині сайту “Політики” можна переглянути політиків, які є депутатами Верховної Ради на даний момент. Сторінка політика включає таку інформацію як біографія, приналежність до фракції/партії, голоси цього політика, його публічні обіцянки, відвідуваність засідань Верховної Ради, подані ним законопроекти.

У розділі “Партії” знаходиться інформація про партії, її обіцянки, передвиборчі зобов’язання, та ін.

Незабаром на сайті буде можливість підписатися на оновлення стану цікавого Вам законопроекту та на новини.

More in Новини, Технології
Офіційна заява з приводу рейду УБОЗ в офіси компаній Prostoprint та futbolka.ua

Хочемо сказати, що ініціаторами друку футболок, створення дизайнів та ін. не є бізнесмени. Це прості українці! Простіше нікуди. Прибуток ніколи...

Close