Марш захисників Києва-3: За зелені зони, проти «генплану-2025»

29 жовтня 2011 р. · 12:00 – 14:00, Сквер біля м. Золоті Ворота, біля пам’ятника Ярославу. Кінцева точка – площа під аркою Дружби народів, за філармонією на Європейській.

Марш захисників Києва
За зелені зони, проти «генплану-2025»

ЩО:
Театралізована хода від пам’ятника Ярославу Мудрому (м. Золоті Ворота) до Арки дружби народів розпочнеться о 12-00. О у кінцевій точці маршруту – арка Дружби народів – 13-00 заплановані громадські слухання з приводу генплану.

ПРИНОСЬТЕ З СОБОЮ ШТУЧНУ ЗЕЛЕНЬ, ВЛАШТУЄМО КРАСИВУ ХОДУ!

ЧОМУ:
Найближчими тижнями в Києві планують затвердити новий генеральний план міста, розрахований на період до 2025 року при тому що існуючий генплан Києва розрахований до 2020 року.

Проект так званого <<Генплану-2025>>, розроблений на замовлення Черновецького і Попова, є спробою узаконити відведення земельних ділянок в парках, скверах і історичних ареалах, легалізувати накрадене попередніми поколіннями корупціонерів та створити можливості для комфортного грабунку столиці у майбутньому.
* <<Генплан-2025>> УНЕМОЖЛИВИТЬ ПОВЕРНЕНЯ РОЗКРАДЕНОЇ ЗЕМЛІ. Відносно сотень земельних ділянок в Києві тривають суди і деякі з них (парк Покал, Жуків острів, околиці музею Пирогів тощо) вже вдалось відбити у «молодої команди і Ко», тому що ці землевідведення суперечать чинному генплану. Якщо буде затверджений новий генплан, всі інші суди будуть програні тому що всі незаконні земле відведення стануть законними.
* <<Генплан-2025>> є геноцидом ЗЕЛЕНИХ ЗОН Києва. Передбачається знищення 7% парків, скверів та інших насаджень. Постраждають практично усі зелені зони у центрі міста та більшість на його околицях. В них заплановано звести торгово-розважальні комплекси, офіси та багатоповерхові житлові будинки.
* <<Генплан-2025>> є благословінням подальшій ЗАБУДОВІ ІСТОРИЧНИХ СВЯТИНЬ КИЄВА. Розробники відмовилися визнати особливо цінними землями територію навколо Києво-Печерської лаври та собору святої Софії. Це означає – там можна будувати висотки, паплюжачи історичний вигляд тисячолітнього міста.

На додачу, <<Генплан-2025>> варто вважати підробкою, а не справжнім Генеральним планом:
* Не зроблено аудит виконання чинного Генплану – а отже, нема підстав, що новий буде краще. Влада приховує реальні причини, чого у місті відбувається забудовницьке свавілля.
* Не проведено аудиту стану зелених зон Києва, розрахунки та планування розвитку зелених насаджень робиться на основі застарілих даних. Якби було проведено повний аудит і кияни дізналися, скільки парків і скверів знищено насправді, чиновникам важче було б обгрунтувати ті мауйбутні вирубки, заплановані ними у <<Генплані-2025>>.

Отож, <<Генплан-2025>> є аферою, яку потрібно негайно зупинити. ПРОЕКТ ПОТРІБНО ВІДХИЛИТИ, а новий Генплан розробляти лише після повернення накрадених земель та проведення незалежного аудиту нинішнього стану міста.

https://www.facebook.com/event.php?eid=164890003603584

More in Громадські акції, Новини
Відкрите звернення українських правозахисних організацій щодо вироку Тимошенко (запрошуємо приєднатися до підписання)

Правозахисні організації неодноразово висловлювали стурбованість політичним підґрунтям кримінальних переслідувань колишніх урядовців. 11 жовтня Печерський районний суд міста Києва виніс вирок...

Close