Сумарний рейтинг опозиційних партій перевищив рейтинг провладних – соцопитування

В Україні зростає кількість тих, хто не підтримує жодну політичну силу. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Центром зовнішньополітичних досліджень. Так, кількість громадян, які будуть голосувати проти всіх, становить 20,1 % опитаних.

Це може пояснюватися тим, що через злиття Сильної України з Партією регіонів (тому СУ взагалі не фігурувала в опитуванні) електорат першої відмовляється підтримувати ПР, але поки що не бачить альтернативи в інших силах. В цей же час рейтинг Народної партії Володимира Литвина становить всього 1 відсоток.

В цей же час “Батьківщина”  вперше випередила Партію регіонів. У партії Тимошенко 18,8 %, а у ПР – 18,36 %. Далі іде Фронт змін – 9,1% , на четверте місце виходить ВО «Свобода» 4,3 %; далі – УДАР, який обійшов КПУ. У нього  – 4,18%.

Серед партій, які не потрапляють поки що до парламенту, ще більше погіршуються справи у «Нашої України» та «Громадянської позиції» – 1,18 і 0,9 процентів відповідно. Натомість знаходить своїх виборців Радикальна партія Олега Ляшка, яка набрала 1,5%.

Решта партій набрала менше 1%.

Опитування проводилося з  18 по  28 жовтня в усіх областях України. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,5%.

Батьківщина – 18,8%

Партія регіонів – 18,36%

Фронт змін – 9,1%

УДАР – 4,18%

Свобода – 4,3%

Комуністична партія України -3,2%

Радикальна партія Олега Ляшка – 1,5%

Наша Україна – 1,18%

Народна партія – 1,0%

Громадянська позиція – 0,9%

Інші партії – 3,3%

Не визначились – 14,08

Проти всіх – 20,1%

 

1 Comment on "Сумарний рейтинг опозиційних партій перевищив рейтинг провладних – соцопитування"

  1. Vybyraty i spravdi z cioho spysku ne te szo tiazhko, a skorshe stydno.

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Політика
Зек, учасник ралі, президент

Польський щоденник ,,Gazeta Wyborcza” надрукувала статтю Марціна Войцеховського, який описує політичну кар’єру діючого президета України В. Януковича. Ось фрагменти згаданої...

Close