Останні новини

В Європарламенті завершилися дебати по ситуації в Україні.

Майже ніхто з виступаючих (крім одного) не закликав відмовитися від асоціації з Україною чи припинити переговори з цього приводу. В той же час приблизно 90% виступів засуджували український уряд як в справі Тимошенко, так і стосовно дотримання демократичних цінностей в цілому. Лунали заклики до рішучих дій щодо урядовців, аж до заборони в’їзду в Європу судді Кірєєву.

Голосування по питанню про початок процесу набуття Україною статусу асоційованого члена відбудеться наступного тижня в Страсбурзі. Якщо думки сьогоднішніх виступаючих депутатів європарламенту були достатньо репрезентативними – то вони таки проголосують за т.зв. доповідь Легутко “Recommendations to the Council, the Commission and the EEAS on the negotiations on the EU-Ukraine Association Agreement”, до якої завдяки пану депутату Павлу Залевському ми запропонували дуже суттєву поправку стосовно моніторингової ролі українських НГО.

Be the first to comment on "В Європарламенті завершилися дебати по ситуації в Україні."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини, Політика
Україна повинна боротися з повальною злочинністю у лавах міліції

Українська влада повинна негайно вжити заходів проти повальної злочинності у лавах міліції, заявила сьогодні у новій доповіді Amnesty International. У...

Close