В Європарламенті завершилися дебати по ситуації в Україні.

Майже ніхто з виступаючих (крім одного) не закликав відмовитися від асоціації з Україною чи припинити переговори з цього приводу. В той же час приблизно 90% виступів засуджували український уряд як в справі Тимошенко, так і стосовно дотримання демократичних цінностей в цілому. Лунали заклики до рішучих дій щодо урядовців, аж до заборони в’їзду в Європу судді Кірєєву.

Голосування по питанню про початок процесу набуття Україною статусу асоційованого члена відбудеться наступного тижня в Страсбурзі. Якщо думки сьогоднішніх виступаючих депутатів європарламенту були достатньо репрезентативними – то вони таки проголосують за т.зв. доповідь Легутко “Recommendations to the Council, the Commission and the EEAS on the negotiations on the EU-Ukraine Association Agreement”, до якої завдяки пану депутату Павлу Залевському ми запропонували дуже суттєву поправку стосовно моніторингової ролі українських НГО.

More in Новини, Політика
Україна повинна боротися з повальною злочинністю у лавах міліції

Українська влада повинна негайно вжити заходів проти повальної злочинності у лавах міліції, заявила сьогодні у новій доповіді Amnesty International. У...

Close