Молодь влаштує виставку “зброї” під офісом Партії регіонів

У зв’язку із наміром Партії Регіонів прийняти розроблений Міністерством освіти, науки, молоді та спорту законопроект “Про вищу освіту”, низку інших законів, а також у відповідь на заяву Президента про те, що в Україні закуповується зброя для скоєння нападів на органи влади, молодь заявляє, що самовіддано використає всі знаряддя ненасильницького спротиву для знищення рейтингу партії влади та викриття її антинародної політики.

У середу, 16-го листопада, о 14:00 під офісом Партії Регіонів (вул. Липська, 10) буде продемонстрована справжня “зброя”, виготовлена для законного спротиву антистудентським, антиосвітнім та антинародним діям влади.

Молодь вважає, що влада, яка вперто не бажає дослухатися до голосу громадськості, не залишає людям іншого вибору, як виступити проти неї, бо саме влада несе головну відповідальність за ситуацію в країні.

More in Новини
Архиєпископ Львівський + Ігор (Возьняк): Слово на презентації книжки Є. Горошка «З Бандерою – через Норильськ, Мордовію і Владімірскій централ»

Мабуть, очікуєте, що скаже єпископ про певні вбивства, які відбувалися у зоні? Що можу сказати на усе це, як представник...

Close