Приймаються заявки журналістів на стажування до Гарварду

Журналісти / журналістки, які цікавляться дослідженням інтернету та його ролі в суспільстві, запрошуються подати заявку на річне стажування в штаті Массачусетс.

Центр Беркмана з вивчення інтернету і суспільства при Гарвардському університеті пропонує стажування, яке дає можливість інноваторкам / інноваторам брати участь у розвитку проектів Центру або створювати свої власні дослідницькі проекти.

Стажери / стажерки зможуть працювати на кампусі Гарвардського університету, де вони будуть сприяти розвитку та просуванню проектів Центру Беркмана, а також брати участь у форумах, заходах або щотижневих зборах стажерок / стажерів.

Заявники / заявниці повинні подати резюме, заяву про цілі навчання, опис пропонованого дослідження, зразок нещодавньої роботи, пов’язаної з дослідженням інтернету англійською мовою, а також два рекомендаційних листи.

Кінцевий термін подачі заявок – 18 грудня 2011 року.

Для отримання більш детальної інформації натисніть ТУТ.

Контакти: Rebecca Tabasky rtabasky(at)cyber.law.harvard.edu

More in Новини, Події, Суспільство, Технології, Освіта і наука
Євген Захаров: Висновок. Правова кваліфікація Голодомору 1932-1933 років в Україні та на Кубані як злочину проти людяності та геноциду

Для коректної правової кваліфікації явища Голодомору 1932-1933 рр. необхідно розглянути історичні події в Україні і на Кубані і встановити, чи...

Close