НМПУ підтримує осередок медіа-профспілки газети «Сегодня» в боротьбі проти цензури.

ПРЕС-РЕЛІЗ
Комітет Незалежної медіа-профспілки України
Контактний телефон +38 050 310 44 41

НМПУ підтримує осередок медіа-профспілки газети «Сегодня» в боротьбі проти цензури.

11 грудня 2011 року. Незалежна медіа-профспілка України висловлює підтримку осередку медіа-профспілки газети «Сегодня» у його прагненні протистояти цензурі. НМПУ прагне не допустити, щоб в сьогоднішньому протистоянні постраждав колектив і газету було закрито, як це траплялося з іншими виданнями. Тож вона надасть профспілковцям газети всю необхідну юридичну і політичну допомогу.

Цензура

Голова НМПУ Юрій Луканов вважає, що конфлікт має не лише бізнесовий характер у фінансово-промисловій групі «Сістем кепітал менеджмент», до складну якого входить газета «Сегодня». «Він має суспільний характер, оскільки стосується проблеми цензури, – заявляє Юрій Луканов, – Тому він має бути обговорений публічно, зокрема, питання у відкритому режимі мають розглядати відповідні державні інстанції, які уповноважені суспільством створювати умови для розвитку свободи слова».

More in Новини
Резолюция Общекрымского митинга, посвященного Международному дню прав человека

Мы призываем Президента Украины, Верховный Совет Украины, политические партии и общественные организации Украины поддержать инициативу крымскотатарского народа о проведении Международного...

Close