За катання на каруселі з плакатами в підтримку російської опозиції в Києві затримали п’ятьох громадян

П’ятьох громадян затримали в суботу на Хрещатику  під час проведення флеш-мобу в підтримку російської опозиції. Під час того, як каруселя почала рухатися, громадяни дістали плакати з написами: «Мимо ЦентрИзберКома я без флага не хожу, то им бюлетень просуну, то им рейтинг покажу»; «Я против фальсификаций» «Мишки крутять карусели чтобы жулики не сели». Коли каруселя зупинилася, на місце підбігли працівники спецпідрозділу «Беркут», які затримали всіх, хто тримав у руках плакати. Як повідомляє телефоном одна із затриманих Тетяна Окопна, даний флеш-моб організований представниками Чорного Комітету і  КУПРу. «Цей флеш-моб ми проводили на підтримку російських громадян, які сьогодні на проспекті Сахарова у Москві проводять акцію проти фальсифікацій виборів», — говорить Тетяна.

Як повідомляє Окопна, зараз активістів тримають у Шевченківському райвідділі міліції, який знаходиться на вулиці Прорізній 12-а. «Нам інкримінують 185 статтю — порушення порядку  проведення мирних зборів», — повідомляє Тетяна. Як відомо, 24 грудня в Москві проходив масовий мітинг громадян проти фальсифікацій результатів виборів.

1 Comment on "За катання на каруселі з плакатами в підтримку російської опозиції в Києві затримали п’ятьох громадян"

  1. Олекса | 25-12-2011 12:15 at 12:15 |

    Влада москидних окупантів підтримує своїх московських хазяїв…

Comments are closed.

More in Влада, Громадські акції, Новини, Протест
Боротьба триває. (До дня народження В.Чорновола)

Він любив Україну понад усе, як справжній син любить свою матір. Радянська Україна не стала йому матір’ю. Вона була злою...

Close