Спільний круглий стіл «Депутати для громади»

Громадська організація Центр «Доброчин» запрошує депутатів Чернігівської обласної ради, громадських активістів Чернігівщини та представників ЗМІ для участі в круглому столі „Депутати для громади”.

Мета заходу – обговорити реалії депутатської діяльності та шляхи підвищення ефективності роботи, а також покращення прозорості і відкритості в депутатській діяльності.

Круглий стіл відбудеться 31 січня 2012 року в залі президії Чернігівської обласної ради за адресою вул. проспект Миру, 43, м. Чернігів.
Початок 11.00.

Контактна особа: Олександр Підгорний.

Підтримка проекту «Депутати для громади», що виконується Центром «Доброчин», була здійснена Фондом Східна Європа в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

More in Новини
День Соборності в Стаханові

Все було по-дорослому: журі, переможці, премії та відзнаки, всі учасники отримали дипломи. Як на будь-якому українському фольклорному святі, було багато...

Close