Силовики здійснюють обшук в інтернет-магазині Sokol.ua

Співробітники силового відомства проводять обшук в офісі інтернет-магазину Sokol.ua. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на поінформоване джерело. За даними джерела, в даний момент проводиться виїмка документів в офісі магазину.

Як стало відомо, обшук проводиться в рамках розслідування кримінальної справи про шахрайство. У офісі знаходяться співробітники управління по боротьбі з економічними злочинами, повідомляє джерело.

Сайт магазину працює. Проте учора на сайті з’явилося повідомлення про те, що в п’ятницю, 20 квітня, офлайновый магазин Сокіл на Русанівській набережній, 20 почне роботу з 14: 00 «з технічних причин».

За деякими даними, обшук проводять співробітники податкової міліції, проте в київському управлінні податкової міліції ДПС не підтвердили і не спростували цю інформацію.

Sokol.ua є другим за величиною інтернет-магазином Уанета.

http://watcher.com.ua/2012/04/20/sylovyky-zdiysnyuyut-obshuk-v-internet-mahazyni-sokol-ua/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут