У Пшонки якось дивно реагують на звернення

Треба так розуміти, що колективне та публічне звернення до, вибачте на слові, Генерального прокурора дійшло до адресата. Адресат, певно, відреагував.

Бо сьогодні в Херсоні сталося одразу два епізоди.

1. Членів Херсонського осередку ГО “Дорожній контроль” викликали до прокуратури та вимагали пояснень про те, що їм відомо про напад на Р.Шапошникова.

2. До однієї з ініціаторів акції зі збору підписів під зверненням завітав дільничий, якому начебто прокуратура доручила взяти пояснення по змісту звернення. Дільничого цікавили такі питання: де саме громадянка знаходилася в момент нападу на Р.Шапошникова, що бачила на власні очі, де працює і чи є депутатом. Більше того, посеред робочого дня дільничий хазяйку вдома не застав, але це його не надто хвилювало – він повідомив близьким, що нікуди не поспішає і буде чекати скільки знадобиться. Побіжно він ще поопитував сусідів – хто знає, де саме людину можна в цей час заскочити.

Тож, з усього цього напрошуються всіляки висновки, як то:

– “правопохоронним” та “владоохоронним” органам в нас нема більше що робити, як влаштовувати безглузді, дурнуваті та, м’яко кажучи, неправомірні опитування громадян;

– звертатися до прокуратури можна лише в тому випадку, якщо ви особисто були свідками чогось чи брали в цьому участь;

– дільничі напряму підпорядковуються прокуратурі;

– звернення до прокуратури доцільно робити хіба що депутатам;

кілька сотень підписів громадян на прокуратуру вплив має, але певною мірою дивний.

Можна, звісно, тепер казати, що це все – “пєрєгибьі на мєстах” непомірно ретивих підлеглих пана Пшонки. Але це ми вже проходили. І постійно нагадування про ті часи також грає не на користь банді, яку вже й жартома “командою проФФесіоналів” більше не називають.

More in Громадські акції, Моніторинг, Новини, Події, Право, Прокуратура, Свобода слова
Нардепи відмовились дивитися фільм про жахи Лук’янівського СІЗО

Верховна Рада не дала згоди на трансляцію сьогодні під час засідання парламенту фільму «Лук’янівка. В’язниця №1» про умови утримання в’язків...

Close