На день Європи твіттер Майдану став тисячником!

Ми вдячні всім нашим фоловерам, і особливо тим, хто часто ретвітіть наші матеріали та поширює наші публікації.

З наближенням до виборів наш твіттер (і всі інші сторінки в соцмережах) стануть активнішими та цікавішими, так що радимо всім, хто ще не долучився – додавайтеся у друзі!

В нас зараз вже є представницта в 4 соцмережах, кожне веде інша людина або група людей, тому вони всі відрізняються. Ми не практикуємо автоматичне додання матеріалів, тому в соцмережі потрапляє тільки найцікавіше.

В Фейсбуці https://www.facebook.com/maidanua традиційно найбільшою популярністю користуютсья картинки, більшість з яких не потрапляє на сайт взагалі (бо неформат). Там можна побачити також відео, які не потрапляє в новини або на першу сторінку.

В твітері https://twitter.com/sitemaidan крім наших новини і статей ми часто знайомимо читачів з свіжими цікавинками від інших джерел інформації, як популярних, так і, особливо, маловідомих.

В ВКонтакте http://vk.com/maidanua також транслюються цікаві матеріали, найбільш популярними виявляються опитування та події.

Ну а представництво в Гуглі+ https://plus.google.com/104417397651598127449 ми завели зовсім недавно. Воно матиме акцент на діяності гормадських організацій і там зараз можна читати найцікавіше з наших проектів “Право знати” і “Влада і суспільство”.
ПС. Долучитися до наших соцмереж завжди можна з першої сторінки Майдану (середні колонка внизу під “Голосом Америки”.

More in Новини, Технології
Шкільне вікно як знаряддя агітації на виборах (фото)

Після роздачі гречки та неїстівного сгущенного молока, нардеп Ірина Бережна вирішила надати поради харківським дітям, розвісивши зі своїми "настановами" плакати...

Close