На місце екологічної катастрофи на Полтавщині на пускають навіть представника МНС

В продовження теми

На Полтавщині приховують витік 35 тон розчину отруйної речовини Ірма Крат повідомляє про новини:

“Як повідомив мене телефоном начальник Гадяцького райвідділу МНС пан Василь Губський: “Мене не впустила охорна на територію обєкту, я звісно міг би і через паркан перелізти, але битися із ними я не збираюся. Своє обласне керівництво я повідомив про це. Більш ймовірніше стався вилив соляної кислоти”

Про це пише і полтавське видання КОЛО

Керівника підрозділу МНС не пустили на об’єкт, де, імовірно, стався витік отрути.

Про це повідомив Віталій Шкаревський, представник прес-служби теруправління МНС у Полтавській області.
– Керівнику Гадяцької служби цивільного захисту (нова назва райвідду МНС) лповідомили, що нічого не сталось, і тому допомога рятувальників не потрібна, – говорить Віталій Шкаревський. – З Полтави підрозділи МНС теж не викликали.
Нагадаємо, у Гадяцькому районі налякані інформацією про витік отруйної речовини на залізничній станції. Там працює комісія, у тому числі і з фахівців Полтави.
– Об’єкт – база на станції «Венеславівка» належить газовидобувній компанії – НГДУ «Полтавагазвидобування», – розповів Шкаревський…
Залізнична колія іде із станції на підприєсмтво цієї компанії, так звану базу.
Там, за словами пана Івана (ім’я змінене), місцевого жителя, і стався витік кислоти. Чоловіку про це розповіли близькі до нього джерела.
– На базі проіржавіла бочка, і з неї витекла кислота, це було на вихідних, – каже пан Іван. – Хлопці вирили яму і почали відкачувати насосами, які спеціально для цього призначені, отруту, – говорить гадячанин. – На чоботях ліквідаторів поскручувались і попсувались підошви. Усе, що витекло, зарили під землю, аби приховати сліди. Але після дощу воно вилазить нагору – якась маса жвотого кольору.
Ліквідаторам пригрозили, що «полетять з роботи», коли говоритимуть зайве.
Ірма Крат, журналістка з Гадяча і редактор місцевого гадяцького видання, каже, що сьогодні чиновників «викликали на килим» у РДА, де був даний наказ не розголошувати інциденту, аби про це не дізнались в усій Україні.
Предствників компанії, на чиїй базі, імовірно, стався витік кислоти (можливо, іншої отруйної рідини) почути не вдалося: у них закінчився робочий день.

More in Влада, Новини, Події, Довкілля
Жителі села Тарасівка на Київщині обіцяють перекрити залізничні колії

12 травня близько 100 сельчан вимагали від заступника Голови РДА Миколи Миронця повернути їм пасовище, яке райдержадміністрація без відома мешканців...

Close