Під загрозою арешту Рімма Білоцерківська продовжує просвітницьку діяльність

З повідомлення у фейсбук-події Акція на захист Рими Білоцерківської:

В ЗМІ зявилась помилкова інформація про затримання Рими Білоцерківської.

Насправді Рима перебуває в своєму офісі в Сєвєродонецьку. Поряд представники з Луганщини та Запоріжжя.

Проводяться юридичні консультації, В звязку з тим, що прибувають представники з регіонів проводяться додатково семінари по підприємництву та територіальних громадах.

прес служба асамблаї ГО МСБУ та Вільного Простору

========

Передісторія:

22 травня судом міста Рубіжне прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рими Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту». Рішення прийнято за відсутності Рими Білоцерківської, без будь – яких серйозних підстав, після кількаразових самовідводів суддів щодо «шитої білими нитками» справи, скерованої на створення умов ускладненого пересування відомого правозахисника територією України.
Справу, як відомо, було відкрито за «перешкоджання» незаконному будівництву, що є звичною практикою у сучасній Україні.
Саме Рима Білоцерківська виявила та донесла до громадян України гірку правду про те, куди поділось українське національне багатство та як розграбовано землю та комунальне майно на території сіл та міст України. Чому в Україні так і не створені територіальні громади?! І чому так аврально запрацювала конституційна асамблея з написання нової Конституції України, в той час, коли мільйони українців вимагають відновлення конституційного ладу.
Напрацювання Білоцерківської допомогло сотням підприємців залишитись працювати на законній спрощеній системі оподаткування та допомогли підприємцям розібратись у неконституційності існуючої пенсійної системи в Україні.

Закликаємо громадян вийти на акцію до Генеральної прокуратури та підтримати вимогу про закриття сфальсифікованої кримінальної справи проти Рими Білоцерківської.

More in Громадські акції, Новини, Події, Право, Cуди, Протест
23 травня перед комітетом з правових питань була проведена акція “Ні забороні абортів: за право жінки вибирати!”

23 травня о 14:30 розпочалася акція протесту Феміністичної Офензиви проти законопроекту про заборону штучного переривання вагітності (№ 10170) "Ні забороні...

Close