Рівненська прокуратура трохи насварила міськраду за деталі, але не побачила головного

У рамках проекту “Майдан-Моніторинг  ми звернулися до органів прокуратури всіх (10) міст-обласних центрів України та до прокуратури м.Сімферополя щодо вжиття заходів прокурорського реагування у зв’язку з затвердженням відповідними міськими радами власних нормативно-правових актів з питань організації і проведення громадянами України мирних зібрань – на що органи місцевого самоврядування не мають жодних законних повноважень.

Як бачимо, рівненські прокурори не побачили чи не захотіли побачити найважливішого – відповідно до ст.39 та 92 Конституції України, ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування” питання організації і проведення мирних зібрань можуть регулюватися лише законами, а не підзаконними актами, зокрема – не актами органів місцевого самоврядування. Тому це питання надалі ставитиметься перед Генеральною прокуратурою. І не тільки: далі – буде.

Раніше отримана на відповідне звернення відповідь прокуратури Житомира – тут

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Свобода мирних зібрань
Олеся Калиновська: Суд над „васильківськими „терористами” все більше нагадує судилище. Захист та рідні скаржаться на суддівське свавілля

За Конституцією вину може встановити лише суд, але питання в тому, чи є цей суд правосуддям....?

Close