Як вирішують кадрові питання у Дніпропетровську? Шляхом висадження у повітря сміттєвих урн!

Геннадій Москаль: Посада начальника УСБУ вартує нині кількох підірваних сміттєвих урн?

І працівники СБУ, і працівники МВС схиляються до однієї правдивої версії щодо так званих терористичних актів у Дніпропетровську. Проте ніхто не береться озвучити цю версію та провести відповідну перевірку. Так прокоментував хід розслідування серії вибухів сміттєвих урн у м. Дніпропетровську народний депутат, перший заступник Голови Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль.

«Причина вибухів в обласному центрі – прихована боротьба за посаду начальника Управління СБУ у Дніпропетровській області», – повідомив народний депутат із посиланням на джерела у правоохоронних органах.

За словами політика, «дана посада була обіцяна колишньому заступнику начальника УСБУ, пізніше – начальнику УМВС, нині – заступнику губернатора Дніпропетровської області Івану Ступаку». Москаль нагадав, що Іван Ступак вважається «сірим кардиналом» Дніпропетровщини.

«Після вибухів у листопаді минулого року ходили чутки та порушувалося питання на рівні політичних еліт області про необхідність зміни керівника обласного управління СБУ для розкриття злочинів», – зауважив Москаль і додав: «Однак, судячи з усього, домовленість не була досягнута, що потягло за собою серію чергових вибухів для розв’язання кадрового питання в області».

«Однак цей план поки що не спрацював, тому не виключено, що такі «терористичні акти» можуть повторитися, оскільки боротьба за посаду начальника УСБУ триває», – резюмував Геннадій Москаль.

http://www.nso.org.ua/ua/news/10198

* * *

Нагадаємо, що вперше дуже схожа версія причини вибухів у Дніпропетровську була оприлюднена на Вільному форумі сайту “Майдан”

1 Comment on "Як вирішують кадрові питання у Дніпропетровську? Шляхом висадження у повітря сміттєвих урн!"

 1. СБУ не знайшла підтвердження заявам про начебто причетність до вибухів у Дніпропетровську 27 квітня заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Івана Ступака.

  Москаль каже, що заява була політична

  Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, у зв’язку з поширенням у засобах масової інформації заяв народного депутата Геннадія Москаля і депутата Дніпропетровської обласної ради В.Шилової про начебто наявну у них інформацію щодо причетності до здійснення вибухів І.Ступака Службою безпеки України у рамках розслідування кримінальної справи за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України в установленому порядку було проведено відповідну перевірку.
  У ході допиту В.Шилова жодних фактичних даних у цій справі надати не змогла. У свою чергу, Г.Москаль також не надав слідчим інформації, пов’язаної з вибухами у Дніпропетровську, зазначивши під час телефонної бесіди, що його заява має «політичний характер», повідомили у прес-центрі СБУ.

  http://www.unian.ua/news/503753-sbu-perevirila-zayavu-moskalya.html

  От же, можна передбачити, що призначення пана Ступака на давно омріяну посаду от от стане дійсністю.

Comments are closed.

More in Кримінал, Новини, Події
Цього тижня ВРада може розглянути закон про мови.

Фракція Партії регіонів виступає за розгляд Верховною Радою на пленарному тижні 15-18 травня законопроекту про мовну політику.

Close