До фан-зони на Майдані прийшли захисники тварин

На Майдан Незалежності в Києві до фан-зони Євро-2012 прийшли захисники тварин, які вимагають бойкотувати чемпіонат.

Як повідомляє Gazeta.ua, кілька десятків людей у суботу пройшли від бульвару Шевченка до Кабінету міністрів і спустилися до Майдану Незалежності.

До фан-зони їх не пропустили, однак правоохоронці проведенню акції не заважали.

Активісти тримають у руках плакати з написами “Ні вбивству безпритульних тварин!”, “Бойкот тривалому чемпіонату!” та інші. Вони також вигукують “Ми кажемо ні! Тривалому “Євро” бойкот!”, “Попова геть!” та “Банду геть!”

Також активісти громадських організацій привели з собою кілька собак, а в руках деякі з них тримають “закривавлені” м’ячі. На деяких людях “закривавлені” футболки, а в декого написи на одязі “F*сk evro”.

“Ми протестуємо проти вбивства собак. Адже досі по всій країні винищують безпритульних тварин. Були навіть випадки отруєння дітей. Вони гралися в пісочниці, щось підбирали, а потім їх не встигали рятувати”, – розповіла одна з активісток Маріанна Дмитриченко.

Вона також наголосила, що це вже не перша акція й надалі вони продовжать протестувати проти Євро-2012. Активісти пообіцяли проводити мітинги до завершення футбольного чемпіонату. Крім того, вони вже передали свої вимоги від громадських організацій до Кабміну.

Українська Правда

More in Громадські акції, Новини, Події, Протест
«Простір свободи» та НЕЦУ вимагають не рубати, а захищати київські каштани

Припинити вирубки каштанів у фан-зоні «Євро-2012» на Хрещатику, надати документи, що обґрунтовують знищення дерев під виглядом «сухостою» і покарати винних...

Close