Франко Фест змінить імідж Каменяра

27-29 липня на Батьківщині Івана Франка в Нагуєвичах відбудеться чи не найголовніша подія літа – Франко Фест.

Організатори дійства – звичайні хлопці та дівчата з Львівської області – мають на меті створити якісно новий імідж Каменяра. Зірвати заштампований образ-кліше, що пропагують ще зі шкільних підручників, достатньо не просто, але ініціативна група жителів Дрогобича на це сподівається.

Один із організаторів фестивалю – Остап Походжай – глибоко переконаний, що багато мистецько-просвітницьких заходів можна організовувати на одній лише ініціативі. «Є класні речі, які можна робити без комерційної основи. Наприклад, цьогорічні гаївки в Дрогобичі, на які зібралась рекордна кількість людей (неофіційно до 9 тисяч), тут було без комерції, чисто на ідеї. І Франко Фест також ми хочемо просто для душі».

Програма заходу максимально насичена і постійно оновлюється. Фестиваль матиме три сцени: музичну, мистецько-театральну та фольклорну. Також у музеї Франка в рамках фестивалю читатимуть поезію Каменяра відомі та цікаві особистості.

На музичній сцені виступатимуть: Мері, Флайзза, Rock-H, КораЛЛі, Пікардійська Терція, Веремій, Гайдамаки, Рутенія, The Вйо, Оt Vinta, Фліт, Тартак. Список гуртів музичної сцени активно доповнюється новими виконавцями.

Для кіноманів на фестивалі покажуть 8 фільмів за мотивами творчості Івана Яковича.

Який же фестиваль без ярмарків? Звісно, і ярмарок майстрів теж буде, запевняє ініціативна група організаторів.

Щодо розміщення фестивальників організатори зазначають: «Для осіб, які люблять природу і взяли з собою намети, спальні мішки та каремати, буде облаштоване наметове містечко. Гості, які надають перевагу звичному комфорту, зможуть поселитись у готелі або ж у місцевих жителів».

І, що найпривабливіше в цій історії, вхід на фестиваль – абсолютно безкоштовний! Та це ще не всі цікавинки. Далі буде…

Франко Фест Вконтакті http://vk.com/franko.fest

 

Юлія Капшученко

More in Новини, Події, Культура
Віталію Запорожцю дали 14 років, біля броварського суду сутички зі спецпризначенцями. ФОТО, ВІДЕО

Жорсткими сутичками мітингувальників зі спецзагонами МВС закінчилось сьогоднішнє засідання Броварського суду по справі Віталія Запорожця. За попередніми даним чотирьох людей...

Close