Ківалов сказав, коли буде другий раунд битви за “мовний” закон

З повідомлення Української правди:

“Він повідомив, що до 19 червня – другого голосування за законопроект – є час для внесення своїх пропозицій, які будуть оброблятися в Комітеті з питань культури і духовності, який очолює також депутат від опозиції”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Ківалов сказав, коли буде другий раунд битви за “мовний” закон"

  1. підраХУЮ далі неспокійно? Чи він zдає собі справу, що відкрив баньку з хробаками? Чи він здає собі справи чим це все закінчинчиться? Та маленька битва, якою він ак смакує завдяки продажництву Литвина ( Підрахуй ІІ) і тішиться, як дурень цвяшком, далеко не те, що йому і Ко. мариться. ВІЙНИ ВІН НЕ ВИГРАЄ! ТАКОЖ МИ ПОВИННІ ПАМ”ЯТАТИ ПРО ЙОГО ШАХРАЙСТВА ПІД ЧАС ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2004 РОКУ. ВСЕ ЗАПИСУЄТЬСЯ на його “чернетці” життя. Все до краплини уся підлість, ницість, недарма ж був наречений ПІДРАХУЄМ. Народ просто так “кличок” не ліпить. Не заздрю йому, коли прийде час відповісти за вчинене. А час поступово надходить!

Comments are closed.