Ложка дьогтю у діжку меду

Ми дуже любимо етнофестиваль “Країна Мрій”, ініціатором і натхненником якого є Олег Скрипка, щороку отримуючи масу задоволення і мірою сил та можливостей підтримуючи інформаційно та власними грошима за квитки (а пропонували – і не тільки цим).

Ми переконані, що фестиваль робить дуже вагомий внесок у розвиток української культури, національної ідентичности, міжнаціонального спілкування.

Ми анітрохи не сумніваємося, що і цьогорічна “Країна Мрій”, котра пройде у Києві 22-23 червня (програма фестивалю – ТУТ) буде прекрасною, водночас сподіваючись, що так саме буде і наступними роками.

Ми лише не любимо совок.

 Нещодавно ми звернулися за вказаною на сайті фестивалю електронною адресою (krainamriypress[at]gmail.com) з проханням акредитувати кореспондента і фотокореспондента “Майдану”. Відповідь, щиро кажучи, вразила, щоб не сказати шокувала:

 “ВНИМАНИЕ!!

 Аккредитация проводится так:

 1.Название email письма – ” Аккредитация на “Краiну Мрiй 2012”, (саме так – “КраІну” – Майдан) или полное описание журнала,книги и т.д. и перед фестивалем принести или про сканировать статью. И прислать мне !!

2.Скидываете анонсы(ссылки и т.д) минимум за 2 недели до фестиваля(и прошу с фотографировать кнопкой “Рrt Sc” страницы на которых  проходит реклама Краiни Мрiй!  (саме так – “КраІни” – Майдан) Баннера и т.д. чтоб не искать постоянно!

3.И.Ф. (должность)

4.Ссылка или подготовка к постматериалу ! (Готовы дать после Фестиваля – фото отчет,анонс и т.д.)

5.Хорошее настроение :) ==

 Простите,что так повторяюсь и прошу это сделать! Но,очень много писем и потом сложно находить! 

 с ув.Тамара”

 По-перше, не те щоб ми зовсім не розуміли російської мови, але у випадку прес-служби “Країни Мрій” вона є, як би це м’якше сказати, неочікуваною.

 По-друге, рясність знаків оклику і наказний тон ув.Тамари не лише відбивають будь-яке бажання співпраці, але і породжують підозру, що автор до приходу у прес-службу фестивалю працювала десь в пенітенціарній системі – і то не прес-секретарем.

 Відтак, ми обов’язково будемо на фестивалі, з гарним настроєм і фотокамерами, але якось обійдемося без акредитації, чого зичимо й іншим, постраждалим від особливостей поведінки прес-служби (адже наведеного “листа щастя” було надіслано не лише нам, а цілій низці медіа). Щоб не псувати собі добрі враження від завжди чудової “Країни Мрій” і свій гарний настрій дозою “хорошего настроения” (с) від шановної Тамари.

More in Новини, Події, Суспільство, Культура
Відкритий лист на захист української мови

Українці, захистімо рідну мову! ZAXID.NET ініціює збір підписів, щоб не допустити прийняття антиукраїнського законопроекту Ківалова-Колесніченка. Якщо Ви розділяєте нашу думку,...

Close