Міська влада через суд забороняє проведення в Харкові громадської акції на захист української мови

5 червня в Харкові заплановано проведення громадської акції проти прийняття законопроекту Колесніченко-Ківалова, який відкриє шлях для подальшого згортання українського мовного середовища в нашій державі.

1 червня ініціатори протесту належним чином повідомили виконком Харківської міськради про час та місце проведення заходу: акція мала розпочатись об 11.30 на Майдані Свободи. Проте вже під час реєстрації повідомлення про акцію (біля 13.00) співробітники міськвиконкому натякнули, що будуть проблеми з узгодженням місця проведення.

Пройшло всього три години часу і відповідальному за подання повідомлення громадському активісту Дмитру Пилипцю зателефонували з Харківського окружного адмінсуду і повідомили, що Харківська міськрада подала позов щодо обмеження права громадян на мирне зібрання і проведення протестної акції на Майдані Свободи. Розгляд справи суд терміново призначив сьогодні на 18.00. Враховуючи цілковиту за ангажованість судів можна з вірогідністю 99,9% спрогнозувати заборону акції через суд. Про подальший перебіг подій буде повідомлено додатково.

More in Громадські акції, Новини, Події, Політика, Cуди, Протест
“Пісьмо счасьтя”, або хто залякує тернополян?

31 травня мешканці мікрорайонів Кутківці та Пронятин отримали дуже цікавого листа.

Close