Свято українських страв у Пирогові

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує  киян та гостей міста на «Свято українських страв», яке відбудеться  30 червня – 1липня 2012 р. з 12.00 до 17.00 години  на «Співочому полі» музею.

У програмі:

– На «Співочому полі» широко будуть представлені традиційні страви: біля 10 видів борщу, 15 видів вареників  з різноманітною начинкою, млинці, гречаники – «кобещаники», деруни з грибами, сиром, м’ясом, різні види печені, картопля фарширована м’ясом тощо.

– Корчма «Ярівці», ресторан «Тарас Бульба» і інші ресторани запропонують широкий асортимент  української традиційної кухні. Ви зможете познайомитися з технологією приготування забутих страв, напоїв, наливок та записати втрачені   рецепти.

– На святі виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи України. Ви зможете взяти участь у різноманітних конкурсах: «Хто перший з’їсть борщ»,  «Хто швидше зліпить вареник», «Хто перший з’їсть вареники», «Відібрати потрібний набір овочів для борщу і їх нарізати». «Які страви готуються на Різдво?», «Які продукти кладуться на освячення у Великодній кошик?» «Назвати обов’язкові поминальні страви».

– У ці літні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї  на фоні мальовничих краєвидів, взяти участь у народних  гуляннях та конкурсах.

– На першій експозиції «Наддніпрянщина» можна ознайомитися з виставкою живопису у школі та виставкою кераміки в приміщенні Сільської управи.

Ласкаво просимо завітати на  «Свято українських страв» що триватиме з 12:00 до 17:00 год.

http://pyrohiv.com.ua

More in Новини, Події, Культура, Наша історія
Прокуратура порушила кримінальну справу по факту вирубки дерев для “компетентних спортсменів” Кернеса

На території харківського парку ім. Горького 20 та 21 червня вирублено 200 дерев на ділянці площею 10 тис. кв. м....

Close