Останні новини

Увага! Дев’ятий міжнародний фестиваль «Країна Мрій» запрошує 22-23 червня на Співоче поле у Києві

22 та 23 червня 2012 року на розкішних схилах Дніпра біля святої Лаври, під ясним київським небосхилом у дні Івана Купала збереться громада та заспіває на повні груди, аби почув увесь нарід український, що є ще жива сила та дух, який бере нас та веде у світ звуків та чарівних мелодій – у Країну Мрій!

Ніякої хімії, пластмаси та жодних нанотехнологій – лише жива музика, живі люди, жива історія, жива культура! В епоху інформаційного суспільства та розвитку високих технологій автентика й природність схожі на справжнє диво! Підтримка та розвиток живої культури – це наша мрія!

Вперше на «Країні Мрій»:

  • Кримська фольклорна сцена;
  • ексклюзивна етнічна програма від гурту «Танок На Майдані Конго»;
  • прем’єри сольних виступів учасників конкурсу «Голос країни» Іларії (за участю Романа Гриньківа і Олекси Кабанова) та Василя Жадана (спільно з циганським панк-панік-бендом «ТопОркестра»).

Також з нагоди офіційного включення «Країни Мрій» до програми Чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012» на фестивалі буде створено фан-зону для особливо палких фанатів, де футбольні матчі демонструватимуться у прямому ефірі.

Традиційно на фестивалі:

  • різноманіття етнічної та world music на великій фестивальній сцені, а також на «Кобзарській» та сцені «Під стінами Лаври»;
  • дитячий майданчик – інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей, на основі фольклорних мотивів;
  • алея майстрів – народні майстри зі своїми авторськими доробками та Майстерня народних танців – окремий майданчик, де гості та учасники фестивалю в реальному часі розучують традиційні народні танці;
  • різноманітні літературні та театральні презентації, традиційні та яскраві Козацькі Розваги;
  • майданчик «Етно-Fashion», що став вдалою прем′єрою минулого року – колекції українського етнічного та старовинного одягу.
Програма

Алеї Майстрів з 10.00

Українсько-японський центр 22-23 червня (14.00 – 20.00)

  • Японські танці Бонодорі
  • Майстер-клас із каліграфії
  • Куточок одягання літнього кімоно «юката»
  • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
  • Фотографування в образі самурая та гейші
  • Майстер-клас з орігамі

Книжковий ярмарок (від дворика музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00

  • Книжкові майстер-класи на майданчику «Майстер-кляса»: з краснопису, із палітурення книжок, з ілюстрування книжок, з скрапбукінгу та квілінгу, створення книжки-пісенника та книжкової закладки.
  • Сцена «Курінь»: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00):

  • театральні презентації, вечори поезії, літературно-музичні мікси, Кобзарський слем, література етнічних спільнот України, творчі зустрічі з метрами української літератури.

Сцена «Літературна кухня» (дворик музею Гончара, з 13.00):

  • відомі письменники готуватимуть «кашу з сокири» і частуватимуть нею та цікавими історіями глядачів.

Програма літературної «Країни Мрій»

22 червня:

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

  • 14:00 – 15:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
  • 15:00 – 15:30 – Література етнічних спільнот: роми, гагаузи (Наталя Варакута, Тудора Арнаут)
  • 15:30 – 16:30 – Гумористичний дует «Язикаті Хвеськи»
  • 16:30 – 17:00 – Література етнічних спільнот: кримські татари
  • 17:00 – 18:00 – Василь Шкляр: творча зустріч
  • 18:00 – 19:00 – Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель

Сцена «Під Стінами Лаври»

  • 12.00 – 13.00 – «ТаРута» (Київ)
  • 13.00 – 14.00 – «Баламути» (Київ)
  • 14.00 – 15.00 – «Сільська музика» (Рівне)
  • 15.00 – 16.00 – «Веселі вуйки» (Київ)
  • 16.00 – 17.00 – «Василь Жадан» & «ТопОркестра» (Суми, Київ)
  • 17.00 – 18.00 – «Фолькнери» (Київ)

Сцена «Майстерня танців»

  • 13.00 – 14.00 – «Рожаниця» (Київ)
  • 14.00 – 15.00 – «ТопОркестра» (Київ)
  • 15.00 – 16.00 – Арзи Бекір, дитячий майстер-клас (АР Крим)
  • 16.00 – 17.00 – «Сільська музика» – майстер клас танців (Рівне)
  • 17.00 – 18.00 – «Хорея козацька» (Київ)

Сцена «Кобзарська майстерня»

  • 12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар (Львів)
  • 13.00 – 14.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)
  • 14.00 – 15.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)
  • 15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
  • 16.00 – 17.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)

Вечірня сцена

  • 18.00 – 18.45 – «Іларія & Гриньків & Олексій Кабанов» (Україна)
  • 18.45 – 19.30 – Намгар (Бурятія)
  • 19.30 – 20.15 – Lilian Vieira (Zuco 103) (Бразилія, Великобританія)
  • 20.15 – 21.00 – ТНМК (Україна)
  • 21.00 – 22.00 – BabaZula (Туреччина)

23 червня:

Майданчик «Етно-Fashion»

  • Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі «Етно».
  • Співорганізатори проекту – «Український Тиждень Моди» та Музичне Видавництво «Країна Мрій».

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

  • 13:00 – 14:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
  • 14:00 – 14:30 – Література етнічних спільнот: болгари (Антоніна Іванова)
  • 14:30 – 16:30 – ІІІ Кобзарський слем
  • 16:30 – 17:30 – Половецький реп від Макса Паленка та Євгена Манженка-Сталкера
  • 17:30 – 18:00 – Література етнічних спільнот
  • 18:00 – 19:15 – Музично-культурологічний проект «Лагідна українізація» від Ореста Лютого (Антін Мухарський)
    ІІІ Кобзарський слем відбудеться за підтримки Мистецької агенції «Наш формат»

Сцена «Під Стінами Лаври»

  • 12.00 – 13.00 – Олексій Заєць (Україна)
  • 13.00 – 14.00 – «Люди добрі» (Львів)
  • 14.00 – 15.00 –  «Йорий клоц» (Львів)
  • 15.00 – 16.00 – Ельвіра Сарихаліл та «Красу» (АР Крим)
  • 16.00 – 17.00 – «VOANERGES» (Київ)
  • 17.00 – 18.00 – Orkiestra św. Mikołaja (Польща)

Сцена «Майстерня танців»

  • 13.00 – 14.00 – Майстер-клас стародавнього танцю під керівництвом М. Кабанова
  • 14.00 – 15.00 – Арзи Бекір, майстер-клас кримськотатарських танців (АР Крим)
  • 15.00 – 16.00 – «Топорівчанка» (Чернівці)
  • 16.00 – 17.00 –
  • 17.00 – 18.00 – «Гуляйгород», майстер-клас українських танців (Київ)

Сцена «Кобзарська майстерня»

  • 12.00 – 13.00 –
  • 13.00 – 14.00 – Мустафа (Київ)
  • 14.00 – 15.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
  • 15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
  • 16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Вечірня сцена

  • 18.00 – 19.00 – Астарта (Київ)
  • 19.00 – 20.00 – MA VALISE (Франція)
  • 20.00 – 21.00 – Mgzavrebi (Грузія)
  • 21.00 – 22.00 – ВВ & В. Попадюк & Ле Гранд Оркестра (Україна)

More in Новини, Події, Культура
Громадянські активісти проінформували про “мовну провокацію регіоналів” всі європейські та північноамериканські посольства

...

Close