Останні новини

Янукович в Броварах зірвав дитяче свято на День захисту дітей

1 червня – День захисту дітей. Бажаючи створити дітям свято, броварськими активістами правозахисної ініціативи «Вартовий» було організовано катання для 400 дітей на квадроциклах та подаровано 1500  книжок з християнської етики із символічною назвою “Перемагай зло добром”, уніфіковані під всі християнські конфесії. Підручники по предмету, який Міністерство освіти України затвердило ще 3 роки тому для викладання у школах. Рішення є, а підручників у школах немає. У 2010 році, я, намагаючись вирішити цю проблему, подарував школам і садкам Броварів і Броварського району 15 000 таких підручників. Як виявилось пізніше, половина з них не потрапила взагалі до дітей згідно вказівок місцевих влад. Відповідно, і предмет у школах не ввели. Розберусь серйозно із долею мого майна! Спитаю з кожного директора і управління освіти.

Так співпало, що у цей день у Броварах був Президент України – Віктор Янукович. І чи то йому так не сподобалось це свято для дітей, чи якась муха вкусила відразу всі правоохоронні підрозділи міста і району, а може Президент проти духовного розвитку дітей, але вказівка припинити свято для дітей, яке проводить не влада і конфіскувати всі квадроцикли та підручники  християнської етики, була сприйнята відразу. Поки поруч були сотні дітей і їх батьків, не ризикнули перешкоджати, але тільки з’явилась нагода о 16.00, відразу всі злетілись наче бджоли на мед, точніше оси, які отримали вказівку закусати насмерть. Внаслідок чого, за 6 годин різких розмов, правоохоронцями у супроводі «Беркуту» в 12.00 ночі було все ж незаконно вилучено 1 квадроцикл та 50 книжок. Свято дітям припинили і діти з Торгмашу, Масиву Броварів та селища В. Димерка так і не дочекались наших активістів. Правозахисною Групою «Варта» подано заяву до прокуратури, щодо перевищення службових обов’язків та скоєння службового злочину посадовцями різного рівня.

Юрій Кравець

Be the first to comment on "Янукович в Броварах зірвав дитяче свято на День захисту дітей"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Новини, Події, Протест
Факсуємо на підтримку ліквідації НЕК

Від перемоги здорового глузду - ліквідації Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі - нас відділяє буквально три кроки....

Close