Януковичу, який порушує презумпцію невинуватості, доведеться відповідати за брехню, – заява прес-служби «Батьківщини»

Ми обурені маніакальною впертістю Віктора Януковича, який майже щодня порушує презумпцію невинуватості та продовжує в іноземних ЗМІ заявляти про нібито причетність Юлії Тимошенко до якихось кримінальних справ.

 Наголошуємо, що ця, нібито причетність, існує у фантазіях представників режиму Януковича, які фальсифікуючи справи проти екс-прем‘єр-міністра, намагаються видати бажане за дійсне.

 Однак увесь світ вже дав оцінку цим фантазіям, назвавши сфабриковані проти лідера опозиції справи політично вмотивованими та політичним переслідуванням.

 Нагадуємо, що в жодній країні світу немає двічі судимого президента – за розбій та хуліганство, – і президент Янукович чудово знає, що колись відповідав за реально задокументовані та доказані факти.

 Тому, як то кажуть, «не треба плутати Божий дар з яєшнею».

 А ще нагадуємо Банковій, що за неправду, навіть в іноземних ЗМІ,  брехунам доведеться відповідати в непідконтрольних режиму судах.

****

Від “Майдану”:  Дай, Боже, нашому теляті та й вовка з’їсти (бо заслужив справді), амінь.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут