Анонс: акція проти свіжих арештів у Білорусі

У п’ятницю, 20 липня об 12.00 год. біля будівлі Посольства Республіки Білорусь в Україні (м. Київ, вул. Коцюбинського,3) відбудеться вулична акція солідарності української громадськості із білоруськими журналістами та громадськими активістами під назвою «Слово є, свободи – немає».

Громадські активісти протестуватимуть проти придушення свободи слова у Республіці Білорусь, зокрема поти масових арештів що відбулись 18 липня 2012 року проти активістів антиядерної кампанії (www.charter97.org/ru/news/2012/7/18/55301)

У ході акції відбудеться театралізоване дійство, організоване молоддю із різних куточків України, які продемонструють абсурдність дій білоруської влади щодо свободи слова

Організатори запрошують громадських активістів, журналістів та всіх небайдужих взяти участь у акції, оскільки вважають, що події за білоруським сценарієм можуть розвиватися і в Україні.

Як відомо, протягом останніх декілька місяців в Республіці Білорусь посилились арешти активістів і журналістів незалежних ЗМІ (Тамара Сидоренко, Олексій Казлюк, Андрій Ожаровський, Михайло Мацкевич та ін.).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут