Чернігівська міліція підхопила почин міліції харківської

Міліція відібрала в Атрошенка пайки? (ОНОВЛЕНО)

У Іванівці місцеві жителі так і не змогли отримати продуктові “пайки” від депутата обласної ради та ймовірного кандидата по 206 виборчому округу Владислава Атрошенка.  

За словами селян, пообіді у центрі села з вантажівки почали роздавати обіцяні покунки з мукою та цукром. Однак через півгодини приїхали даішники та люди у цивільному. Не представившись, почали вимагати документи на товар, а згодом почали описувати майно. Селяни вимушені були піти ні з чим. Хоча дехто таки встиг отримати “пайки”. Про це стало відомо ЧОЦ “Ініціатива” в рамках довготермінового сопостереження за виборчим процесом в Чернігівській області.

У людях у цивільному жителі Іванівки впізнали знайомі обличчя міліціонерів з районного відділу міліції. В тому числі і начальника райвідділу Бондаря.

Машину з товаром міліція опечатала і у супроводі кількох машин поїхала у напрямку Чернігова. Затримання пояснили начебто телефонним дзвінком, який надійшов у райвідділ. Хтось повідомийв, що Атрошенко роздає крадений товар. От і виїхали за викликом.

Нагадаємо, що головним конкурентом Атрошенка  по 206 округу є перший заступник Чернігівського губернатора Станіслав Прокопенко.

За словами помічника Владислава Атрошенка Василя Білогури міліція машину відпустила, документи перевірила, претензій не має.

Джерело

* * *

Раніше Бурлукські мусара вберегли Степана Гавриша від вчинення підкупу виборців

More in Влада, Новини, Події, Політика, Поліція, Право, Суспільство
Список громадських організацій, які підтримали подальші дії голодувальників за українську мову

Голова- Шкутяк Петро, прес-секретар- Ольга Довганюк ( Спас),заступниця голови- Неживенко Оксана (Фундація регіональних ініціатив)

Close