ГІ» Права Справа « вимагає від прокуратури перевірити законність звільнення Ю.Моспанюка.

ГІ» Права Справа « вимагає від прокуратури перевірити законність звільнення Ю.Моспанюка.

Співголова ГІ « Права Справа» звернувся до обласної прокуратури з вимогою перевірити законність звільнення з роботи заступника голови Рубіжанської організації афганців» Ніхто крім нас» в Луганській області 48-річного Юрія Моспанюка .

У зверненні Д.Снєгирьова йдеться про наступне:»

Заступника голови організації «Ніхто Крім Нас» міста Рубіжне Луганської області Юрія Моспанюка, який працював в охороні ТОВ «Престо- Євровікна» міста Сєверодонецьк звільнили з роботи за те, що він відмовився підписувати “Воззвание в поддержку русского, как второго государственного”.

Цю відозву йому запропонували підписати його роботодавець Володимир Полікарпов, який є членом Партії регіонів, а засновником компанії є Володимир Єрмоленко , депутат райради від ПР у Сєвєродонецькій райраді.

Подібне рішення керівництва ТОВ» Престо-Євровіка порушує громодянські та конституційні права Ю.Моспанюка.

Згідно з положень ст.24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного походження , місця проживання, за мовними або іншими ознаками.»

ГІ « Права Справа» вимагає вжити відповідні заходи прокурорського реагування та перевірити законність звільнення з роботи Ю.Моспанюка.

ГІ» Права Справа « залишає за собою право на проведення акцій та пікетів з метою привернення уваги до факту незаконного звільнення за мовною ознакою, що є порушенням конституційних прав громадянина України Ю.Моспанюка.

« Після прийняття «мовного» закону на Луганщині почалася вакханалія на підтримку російської мови, як другої державної. Партія Регіонів практично перейшла в наступ на українську мову та її носіїв.Якщо спочатку лунали принизливі та образливі висловлювання з боку депутатів обласної ради, то тепер ми бачимо прямий тиск у вигляді звільнення з роботи за відмову підтримати російську мову, як другу державну.Зараз стоїть питання не захисту мови , як такої, вона захисту не потребує, а захисту її носїїв-україномовних мешканців Луганщини, які зберігли свою культуру та традиції в умовах тотальної русифікації нашого регіону»,-підкреслив співголова ГІ « Права Справа» Д.Снєгирьов.

Прес-служба ГІ» Права Справа»

Read previous post:
СКУ закликав міжнародне співтовариство засудити рейд податкової інспекції до телеканалу ТВІ

СКУ відзначив, що такі дії податкової інспекції напередодні парламентських виборів 2012 р. не обіцяють нічого доброго для перспективи проведення вільних...

Close