Останні новини

Комунальних психіятрів Харкова примушують до “язичія”. План по медсестрам і санітаркам виконали.

Комунальна установа психоневрологічний диспансер №3. У робочий час за “командою згори” співробітниця віддлілу кадрів збирає підписи як вона каже “за русский язик”, згідно з рознарядкою потрібна певна кількість підпісів лікарів і певна кількість підписів середнього персоналу. Лікарі переважно виморожуються і тихо саботують. План по медсестрам і санітаркам виконали.

З обговорення:
— це вже третій випадок: ХНУРЕ, ХПІ, я думаю, що з усіх бюджетників збирають підриси, не рахующи наметів, що стояли біля метро. Як би людям пояснити, що їх вводять в оману?
— Я пояснюю. Що закон назиається зовсім по іншому і потребує коштів. Кажу, краще зберемо підписи щоб нам підвищили зарплату. Але ж з усіма не поговориш…
— Мені от цікаво, чи тільки у Харкові така ініциатива?

Джерело

Майдан-ІНФОРМ: Наступним об’єктом примусу до “язичія” будуть пацієнти психіятрів? Себто,– психічнохворих та неповносправних людей.

Be the first to comment on "Комунальних психіятрів Харкова примушують до “язичія”. План по медсестрам і санітаркам виконали."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Кримінал, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Суспільство, Незаконний примус, Протест
пєлотка
Атрошенко роздає продпайки селянам прямо з фури. Фото. Відео

Майбутній кандидат по 206 виборчому округу Владислав Атрошенко організував роздачу борошна і цукру в селах округу (іноді ще роздають комбікорм)

Close