Миколаїв. Акцію проти мовного законопроекту намагалася зірвати міліція

13 липня о 16 годині у Миколаєві мала відбутися акція проти “мовного” законопроекту. Організатори – миколаївський “Сокіл” і позаорганізаційні місцеві патріоти. Хлопці йшли організованою ходою до Миколаївської ОДА, і їх затримала міліція – на підставі того, що нібито надійшов анонімний дзвінок, мовляв, вони дорогою лаялись матом і били лайтбокси.

Затримано було понад 20 чоловік. Їх відвезли до Ленінського відділення МВС у Миколаєві, але близько 16:30 усіх відпустили, оскільки у одного із затриманих, Володимира Губського, на руках була заявка на проведення акції.

Щойно активісти повернулися під ОДА і розпочали мітинг, до них підійшли двоє працівників МВС в цивільному (яких упізнали в обличчя місцеві хлопці) і силою відібрали прапори. Почалася штовханина, після якої ті двоє зникли в невідомому напрямку.

Один з організаторів акції, Володимир Божко, підійшов до майора МВС Мазуніна Сергія Михайловича з управління громадської безпеки МВС у Миколаєві і поскаржився на дії цих двох у цивільному. На що той відповів: “Я нічого не бачив, не заважайте мені, я забезпечую громадський порядок” – під цинічний сміх беркутівців та інших ментів.
Зараз на місці приблизно 20 мітингувальників і 20 працівників МВС.

Інформація телефоном від Володимира Божка через київського активіста Павла Подобєда.

Джерело

More in Громадські акції, Моніторинг, Новини, Події, Свобода мирних зібрань
«Франко Фест» чекає на тебе!

27-29 липня в селі Нагуєвичі (Львівська обл.) відбудеться музично-мистецький фестиваль «Франко Фест», присвячений великому українському письменнику, вченому та громадському діячу...

Close