Миколаївські депутати, мер та губернатор піарять потенційного кандидата у нардепи від ПР

       Вчора, 5 липня, на черговій сесії Миколаївської міськради, голові адміністрації Заводського району Миколаєва та депутату від ПР Олександру Женжерусі вдалось протиснути інтереси потенційного кандидата у нардепи від ПР Володимира Наконечного.

         З цією метою був підготовлений проект  рішення про внесення змін в міську програму по установці і ремонту дитячих майданчиків  в Заводському районі на 2010- 2015 роки, бо саме на цьому Окрузі №127 збирається балотуватися пан Наконечний.  

Лідер підкупу виборців на Миколаївщині нардеп Володимир Наконечний

         Депутат та голова райдержадміністрації Заводського району Олександр Женжеруха, який сприяє і рекламує кампанію потенційного кандидата, виступив перед депутатами міськради  і розповів про реалізацію цієї програми. Він наголосив, що дитячі майданчики мають бути установлені державним коштом, але в 2010-2011 році програма не фінансувалась з бюджету.

       Опозиційні депутати  не згодилися вносити зміни  до недіючої програми. Але мер зауважив, що можуть бути проблеми з землею на якій будуть будувати ці майданчики.

        Тож депутати більшістю голосів (а це ПР) внесли зміни до програми на користь пана Наконечного.

         Нагадаємо, що за цього кандидата агітує і сам губернатор Микола Круглов.

        Комуністи Миколаївщини висунули по мажаритарному Округу №127 комуніста і нардепа Володимира Матвєєва.

        Представник виборчого штабу КПУ пообіцяв «зламати  роги» кандидату від ПР Володимиру Наконечному.  

   

 

Read previous post:
“А грек английский не знает. А русский знает. Потому что российский язык он в Европе котируется!”

Так заявив сьогодні протестувальникам чоловік, який виходив з Обласної державної адміністрації Одеської області, і який стверджував, що працює в структурах...

Close