На організатора акції під Укрдомом склали адмінпротокол

На одного з організаторів мирної акції протесту під Українським домом Олександра Солонтая склали протокол про адміністративне правопорушення.

Про це він особисто повідомив у коментарі “Українській правді”.

“Під Український дім прийшов дільничий інспектор, який заявив, що якщо у мене немає “на руках” заявки про проведення акції з вхідним номером, печаткою і дозволом, то це порушення і треба складати адмінпротокол”, – сказав Солонтай.

За його словами, повідомлення про проведення акції до КМДА він подав у середу близько 16:00, тобто ще підчас робочого дня.

Він також нагадав, що акцію, яка почалася з голодування молоді, ніхто не завершував.

Фото з Twitter Вадима Пивоварова

“Формат акції просто змінився. Площадку під Укрдомом ми залишили для Українського університету. Там наразі перебуває наш інформаційний пункт і представники деяких політичних партій, які не мають відношення до нашої акції”, – сказав Солонтай.

“Я подав письмово пояснення про те, що в Україні не існує ніякої дозвільної системи, а отже звинувачення безпідставні. Підписувати протокол я відмовився”, – додав він.

За його словами, станом на 13:00 поблизку Укрдому перебуває близько сотні осіб.

Як відомо, у середу активісти заяви про припинення голодування під Українським домом і зміну формату акції.

Українська правда

* * *

Майдан-ІНФОРМ: Зараз ми готоємо запит до МВС по цій справі.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут