Нестримно зростає кількість агітаторів за Партію регіонів на Черкащині. Всі вони,– соціальні працівники “Тіґіпкового скликання 2012”

Кількість соціальних працівників зростає. В Черкаській області їх приріст складає 428 осіб. І це добре. Але навчені досвідом в кожній добрій справі влади ми бачимо певний підтекст: а з чого б це така щедрість по відношенню до громадян. І, нажаль, підозри починають справджуватися. Провладні ЗМІ чи то навмисно, чи то з неподумавши публікують матеріали та повідомлення, які в сукупності ясно дають зрозуміти, що недарма держава посилює свою турботу про громадян – на носі вибори, потрібні агітатори і бажано за бюджетний кошт.

Але ближче до теми.

В Смілянському районі нещодавно провели нараду, під час якої з-поміж іншого соціальним працівникам роз’яснили, що одним з їх пріоритетних завдань є донести до громадян інформацію про соціальні ініціативи Президента. Принаймні так про це повідомляє ресурс “Смілянські обрії”:

“Особливу увагу Наталія Володимирівна (заступник голови Смілянської РДА – авт.) звернула на відповідальне відношення соціальних працівників до виконання соціальних ініціатив Президента України, проведення широкої роз’яснювальної роботи серед громадян щодо їх реалізації. І як зазначила заступник голови у своєму виступі: “Соціальні ініціативи Президента України – це цілеспрямована соціальна політика держави, яка активно впроваджується на Смілянщині. А діяльність соціальних робітників у цьому напрямку сьогодні відіграє велику роль”.

Після двомісячної перерви Інтернет-ресурс “викинув” одномоментно 17 публікацій, серед яких цілком могла загубитися і зазначена вище – не всі ж наполегливо щодня перевіряють сайт, що не оновлювався з квітня 2012 року.

Примітно, що сайт Смілянської РДА більш розумно формулював повідомлення про ту ж таки нараду: соціальні працівники були покликані виконувати більш прямі обов’язки – “допомагати людям долати життєві труднощі”. Правда, після співставлення статей все рівно залишається питання: скільки ж додаткових соціальних працівників повинні вести просвітницьку роботу паралельно зі своєю основною – 15 чи 17?

Так чи інакше, кількість соціальних працівників росте. 428 нових вакансій впроваджено на Черкащині. Чим займуться ці люди крім виконання своїх прямих обов’язків зогляду на наближення виборів?

ЧОО КВУ
More in Влада, Новини, Події, Право, Суспільство
пєлотка
“Пєлоткі” Івано-Франківська: благодійництво більше спрямовано на бюджетні установи, їхніх керівників і працівників

Благодійність серед франківських політиків, згідно з результатами моніторингу ОПОРИ, у червні стала найпопулярнішим способом боротьби за депутатське крісло.

Close