Одеським школярам платили по 20 гривень за зустріч із Симоненком

За зустріч з лідером української компартії Петром Симоненком з виборцями, яка відбулася 21 липня на Куликовому полі в Одесі, дорослим платили 40-50 гривень, а дітям шкільного віку – 20 гривень.

Водночас, студентам, які тримали транспаранти, пообіцяли 40 гривень, а жителям з віддалених районів – 50 гривень.

“Моїй бабусі, яка живе в селі Василівка, Біляївського району, пропонували з’їздити на мітинг комуністів до Одеси за 50 гривень + харчування, везли на автобусі, але вона відмовилася”, – говорить одесит Олександр.

Один із школярів, який брав участь у мітингу, зізнався на камеру, що “старші хлопці” запропонували йому 20 гривень за участь у мітингу КПУ. Інші ж казали, що їм заплатили більше. Його подруга, яка також брала участь у мітингу, це підтвердила.

“Сказали, чим більше буде людей – тим краще”, – розповіла вона.

“Ми стоїмо за 40 гривень. Це не секрет, загальновідомо, що всі мітинги в наш час платні. Я навіть не знав куди йду, сказали – платять гроші за мітинг, а який – я не питав”, – каже одесит, який відмовився назвати свої ім’я та прізвище.

Джерело

1 Comment on "Одеським школярам платили по 20 гривень за зустріч із Симоненком"

  1. ОЛЕСЯ | 24-07-2012 02:05 at 02:05 |

    ДОБРЕ, ЩО НЕ ЗА 40 РУБЛЕЙ, бо це було б ще дешевшою провокацією. Одне побажання тому ІДІОТОВІ, ЩО далі носиться з КПУ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄ ( те чим розправлялися його криваві попередники з невинними людьми). Проклинаю того другогого ідіота, що відновив КПУ після того, як було заборонено цю московсько фашистську партію.

Comments are closed.

More in Моніторинг, Новини, Події, Політика
Хроніки відстоювання державної мови. 21.07. Херсон

...

Close