Попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах Львівської області

Активісти Об’єднаної опозиції  спільно з іншими демократичними партіями провели попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах Львівської області.

О 18.00 год. 5 липня рух автотранспорту було заблоковано на ділянках міжнародних трас у населених пунктах Зимна Вода (Шегині), Гряда (Рава-Руська), Рясне-Руська (Краківець) та у м. Сколе (ділянка траси Київ-Чоп). У такий спосіб опозиція протестує проти ухвалення закону про мови. На кожній з ділянок міжнародних трас участь в акції взяли близько ста осіб. Щоб діяти в межах закону, учасники акції протесту безперервно ходили по пішохідному переходу.

Рішення про проведення попереджувального перекриття доріг було ухвалене на засіданні обласного Страйкового комітету, що від 3 липня працює в офісі Львівського осередку ВО «Батьківщина». Опозиціонери не виключають, що блокування автомагістралей може бути проведено повторно і буде довготривалішим, якщо закон про мови не буде скасовано. Сьогоднішня акція є попередженням для влади, що на Львівщині готові радикальними методами захищати українську мову.

Фото з акції перекриття міжнародної траси Варшава-Люблін-РаваРуська-Львів у селі Гряда

1 Comment on "Попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах Львівської області"

Comments are closed.

More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Політика, Верховна Рада, Протест
Правовий висновок ЦППР щодо закону “Про засади державної мовної політики”

У зв’язку з тим, що закон «Про засади державної мовної політики», прийнято у нелегітимний спосіб з проявами узурпації виключного права...

Close