Останні новини

Попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах Львівської області

Активісти Об’єднаної опозиції  спільно з іншими демократичними партіями провели попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах Львівської області.

О 18.00 год. 5 липня рух автотранспорту було заблоковано на ділянках міжнародних трас у населених пунктах Зимна Вода (Шегині), Гряда (Рава-Руська), Рясне-Руська (Краківець) та у м. Сколе (ділянка траси Київ-Чоп). У такий спосіб опозиція протестує проти ухвалення закону про мови. На кожній з ділянок міжнародних трас участь в акції взяли близько ста осіб. Щоб діяти в межах закону, учасники акції протесту безперервно ходили по пішохідному переходу.

Рішення про проведення попереджувального перекриття доріг було ухвалене на засіданні обласного Страйкового комітету, що від 3 липня працює в офісі Львівського осередку ВО «Батьківщина». Опозиціонери не виключають, що блокування автомагістралей може бути проведено повторно і буде довготривалішим, якщо закон про мови не буде скасовано. Сьогоднішня акція є попередженням для влади, що на Львівщині готові радикальними методами захищати українську мову.

Фото з акції перекриття міжнародної траси Варшава-Люблін-РаваРуська-Львів у селі Гряда

1 Comment on "Попереджувальне перекриття руху на чотирьох міжнародних трасах Львівської області"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Політика, Верховна Рада, Протест
Правовий висновок ЦППР щодо закону “Про засади державної мовної політики”

У зв’язку з тим, що закон «Про засади державної мовної політики», прийнято у нелегітимний спосіб з проявами узурпації виключного права...

Close