Рівненські лікарі змусили н/д Єлєну Бондарєнко дотримуватись норм Конституції України!

Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко під час зустрічі з колективом Рівненської обласної клінічної лікарні на вимогу залу змушена була перейти на українську мову і говорити на ній майже годину.

Про це повідомляє прес-служба обласної організації Української народної партії, передає “Обком” з посиланням на УНІАН.

Бондаренко, привітавшись з медичним персоналом на українській мові, вибачилася і перейшла на російську, мотивуючи це тим, що її рідна мова – російська.

Після цього завідувач одного з відділень лікарні, заслужений лікар України Мирослав Семанів звернувся до гості з такими словами: “Шановна пані народний депутат України Бондаренко! Ми всі знаємо вас як запеклого захисника відмираючих регіональних мов – гагаузької, угорської, румунської і особливо руської”.

“У нашому регіоні більшість населення користуються українською мовою, яка не відмирає. Тому просимо вас як державного службовця першого рангу користуватися державною мовою”, – заявив він.

Після такого прохання зал став аплодувати, а Бондаренко перейшла на українську.

Однак через годину, вибачившись, знову перейшла на російську, розповідаючи про соціальні ініціативи президента Віктора Януковича.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/18/6969070/

1 Comment on "Рівненські лікарі змусили н/д Єлєну Бондарєнко дотримуватись норм Конституції України!"

  1. ОЛЕСЯ | 18-07-2012 19:58 at 19:58 |

    СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ РІВНОМУ! СЛАВА ПРАЦІВНИКАМ Рівненської обласної клінічної лікарні. Ваш приклад вартий наслідування, бо лише таким чином можна відстояти своє. Це ж так просто витіснити антизаконопроект 9073! Молодці!!! Кланаюся Вам, Дорогі Краяни, до землі!!! Бажаю усяких гараздів під Божою опікою.

Comments are closed.

More in Новини, Суспільство
“Регіонали” перед виборами задарять першокласників Донецька

У Донецьку депутати від Партії регіонів профінансують подарунки першокласникам до Дня знань, які представить дітям Донецька міськрада.

Close