Родина прокурора Турківського району жорстоко побила жителя Львівщини

20 липня цього року в селі  Хутір Горішній Пустомитівського району сталася трагедія:  71 річного жителя цього села Мар’яна Васильовича Гузара госпіталізували до восьмої лікарні у відділення нейрохірургії зі значними забиттями та травмами голови та тіла.  Конфлікт, внаслідок якого постраждала літня людина, дуже швидко приховали, а правоохоронні органи Львівщини взагалі відмовились порушувати страву за фактом побиття людини.

Зі слів очевидців, старенький мешкав по-сусідству з прокурором Турківського району Львівської області п. Рекшинським Володимиром Орестовичем  та його родиною. Саме родичі прокурора спровокували бійку з дідусем: 20 липня близько 17.00  вони з п. Рекшинським зайшли на присадибну територію п. Гузара та почали зрізати гілки дерев, що межували з їхнім будинком. Дідусь вийшов на шум та почав заперечувати проти таких дій, внаслідок чого сусіди, в складі восьми осіб, скрутили старого, кинули на землю  та почали несамовито лупцювати, наносячи удари ногами по всьому тілу.

Ледь живого дідуся кинувся рятувати 19-річний онук, який перебував на той момент в будинку, однак пан Рекшинський його схопив та не відпускав доти, пок и родичі самі не перестали бити старенького. Лише після цього хлопцеві вдалося вирватись з рук прокурора та викликати швидку і міліцію для вже нерухомого дідуся.

Міліція прибула близько 21.00 (автомобіль з номерним знаком № 0631 ), однак по дорозі до місця події п. Рекшинський встиг перехопити правоохоронців та швидко «запросив їх на каву» до себе в будинок, звідкіля, як стверджують, очевидці, вони вийшли далеко за північ, так і не виконавши всій обов’язок захистити побитого громадянина.

Тому виникає логічне запитання: кого сьогодні захищає наша «брава» міліція – простих людей чи прокурорів, для яких людське життя нічого не варте? Чому, маючи чин прокурора, пан Рекшинський думає, що залишатиметься не покараним та надалі вільно ходитиме вулицями міста?

ВК «Наступ» звертається до совісті правоохоронних органів та закликає покарати винних у цій справі, виключивши зі своїх рядів  продажних міліціонерів .

Прес-служба ВК «Наступ».

Read previous post:
Швидка забрала дівчину, яка голодувала на харківському мовному Майдані (ФОТО, ВІДЕО)

Вдень 23 липня швидка допомога госпіталізувала журналістку Жанну Титаренко, яка декілька днів голодувала на харківському Майдані Свободи на знак протесту...

Close