В Херсоні другу добу тримаються протестувальники проти “мовного” закону.

В небайдужих херсонців присутнє почуття патріотизму та любові до української мови. Кожен з них усвідомлює, що цим ганебним законом гвалтують душу України – мову.

Просто  спотерігати як знищується  мова, що з таким трудом розвивалася- це злочин.

Можна до бескінечності дискутувати, чи цей закон знищить українську мову, але істина одна – нації без мови не буває, так само, як людини без душі.

Хто і кому забороняє говорити цією суржиковою на кшталт російської мови на Півдні і Сході України ?

Основне те, що на автовокзалах і залізничних станціях неможливо купити бодай одну газетку чи журнал на українській мові. Це при тому, що поки що українська мова має статус державної. Чому так цинічно попираються права україномовних  українців і в якій країні така ситуація була би нормою?

Думаю, що комусь сильно сверблять руки виділити кошти з державного бюджету на розвиток регіональних мов, щоб на цьому  добряче нагрітися. Євро закінчилося, а на чому зараз ще обкрадати людей? От і придумали схему “покращувачі”, а заодно і електорату своєму бальзам на душу влили. Аякже , вони обіцяли на минулих виборах, вони виконують через п’ять років, в акурат перед новими виборами.

І заодно відволікти увагу людей від того, що “покращили”   не людям, а собі коханим на мільйони, що звіряче забирають у  людей бізнес, що ціни на продукти та комунальні платежі непомірно високі по відношенню до мізерних зарплат, пенсій і стипендій, що люди просто голодні і це геноцид українського народу.

Але навіть вимираючий народ не буде мовчати, коли грабують і гвалтують   душу України – українську мову. І цей змучений, знедолений віками український народ повстав  проти цієї наруги, бо втрачати все рівно нема чого, а рабами німими не хочеться бути і тому вже другу добу тримаються протестувальники в Херсоні на площі Свободи.

More in Влада, Національна безпека, Новини, Політика, Право, Суспільство, Верховна Рада, Протест, Свобода виражень, Свобода мирних зібрань, Свобода слова
Біля Дніпропетровської ОДА мітингувальників зустріли правоохоронці

Опозиціонери вирішили щовечора збиратися на майдані біля театру опери та балету. Там вони читатимуть українські вірші та співатимуть пісні.

Close