Останні новини

“Вы у нас слизали язык”

Ще десять років тому, будучи в гостях у родичів, які проживають в Росії, я почула дивний аргумент: “Ой, да чё у вас там , на Украине своего есть? Вы у нас всё слизали, вы у нас язык и тот слизали!”.

Відповідь моя була такою : “Мы с вами разговариваем на русском языке потому, что у вас ни в школах, ни в ВУЗах украинский не преподают, не взирая на миллионы украинцев, работающих на территории России.

При наличии языка , у нас є  мова українська солов’їна.

Что ещё мы слизали : сало, борщ, галушки, варенники, сорочки -вишиванки, гопак?

А то , что юг и восток Украины заселён русскоязычным населением , коренными россиянами- так это история.

В Крыму вообще отдельная тема. Сколько лет русские военные предпенсионного возраста  дослуживали на Черноморском флоте, здесь пенсию получали и остались доживать свой век в Украине. Естесственно, им чуждо всё украинское, (кроме сала ).”

По їх очах бачила, що всі мої аргументи для них були непереконливими.

Також хвилює  те, що  українців називають хохлами. Може комусь і подобається, коли його чи її називають хохлом і хохлушкою, а мені ні, тому , що ми Українці. Хоча правда і те, що на території України дійсно проживають хохли . У хохла і хохлушки нема мови , а тільки язик , яким вони служать іншій мові, не українській. Цю , іншу мову і російською не назовеш, а щось таке суржикове , бо хіба в російській є : “шо вы сказали?” чи “Я вам гаварю”. Там не шокають і не гакають.

То вже краще бути справжнім Українцем, ніж штучним ніким.

Вчора з дикими порушеннями Конституції України, законодавства та регламенту окупантами був проголосований закон про регіональну російську мову.

Тільки зранку я зрозуміла ще одну (чи не основну) причину такого шаленого поспіху .

Ну те, що розколюють Україну по принципу “Розділяй і володарюй”- це зрозуміло.

Те, що заграють з російськомовним виборцем, рятуючи свій дохлий рейтинг – це теж ясно.

Те, що плазують перед Кремлем, в надії на багато чого (історія бацька їх не навчила) -зрозуміло.

Але основне, як на мене, це те, що через  такий пожежний поспіх  вони хочуть  встигнути виділити кошти на розвиток регіональної мови в російськомовних регіонах. Вгадайте, де найбільше планують “освоить” ?

Правильно думаєте. Вже Євро закінчилося, а окупантам дуже сподобалося гроші з бюджету мільйонами розкрадати  і вони не можуть зупинитися, тим більше, що їм треба страшенні грошества, щоб підкупити всіх “хохлів” російськомовних.

І наостанок про опозицію.

В той час, коли окупанти стріляють зі своїх і сусідських амбразур,своїми і чужими картками, то опозиція займається хто чим, в кращому випадку –  блокуванням бліндажа (трибуни).

Шановні, а чи не простіше було би кожному депутату-опозиціонеру головою відповідати за відповідне місце відсутнього депутата з тим, щоб їхньою карткою не проголосували? Так , це важко прикипіти до одного місця і вартувати цілий день, щоб ні один окупант не стріляв чужою карткою по українських святинях, але ж ви одержуєте з українського бюджету колосальні суми та і пільги у вас шикарні  і тому маємо право вимагати: захищайте Україну не на словах, закрийте абразуру грудьми і не дозвольте жодній картці голосувати за відсутності власника картки!

2 Comments on "“Вы у нас слизали язык”"

  1. Prosto cia parlaments’ka opozyciya – ce liva storona medali pid nazvou “zrada Ukrajiny”. Prava – ahresyvna – Partiya Rehioniv. A “opozyciya” – ce ta lukava polovyna, szo poklykana pryspaty naselennia solodkymy lozunhamy i hrabuvaty Ukrajinu. Pro ce vzhe chto z rozumnych liudej ne poperedzhav, a ukrajins’ka masa tovczet’sia, yak kretyn, po tych samych i tych sdamych hrabliach…. Ce i nesprotyv bil’shovyczkam – a dali 33 rik, ce i perechid 1/3 hreko-ktalyc’kych sviaszenykiv u pravoslavie v 1946 roci – a dali zahal’nyj cynizm i total’na nedovira, ce i kumyr Yul’ka – i teperishnia derzhava na krau prirvy: masa dezorientovana i ohluplena po maksymumu.

  2. Розлючений Бандера | 05-07-2012 13:26 at 13:26 | Відповіcти

    Удивительное рядом: вся страна наезжает на оппозицию, по закону про мову, за то что тремя калеками не смогли начистить рожи парламентским гопникам, вместо того чтобы всей страной наехать на самих гопников.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Національна безпека, Політика, Культура, Освіта і наука, Статті
Close