За чиї кошти і пам’ять протоптує собі стежку до нардепівського мандату пан Бакулін

   

   27 червня цього року у м. Баштанці Миколаївської області  урочисто відкрили  пам’ятний Знак воїнам, що  загинули  у роки Вітчизняної війни 1941-45 років.

         Всі витрати по виготовленню пам’ятного Знаку та організації урочистостей взяв на себе голова правління НАК «Нафтогаз» України Євген Бакулін. Загальна  вартість становить 29 тис. грн., ці гроші з кишені можливого кандидата  пана Євгена.

          Те, що Знак відкрито  саме перед виборами  пана Бакуліна не бентежить. В його очах пам’ять загиблих воїнів  вартує  29 тис. грн., не більше і не менше.  

         Євген Бакулін  має твердий намір здобути нардепівський мандат на Окрузі№ 130 ( центр – Баштанка). Саме його кандидатуру лобіює губернатор Миколаївщини Микола Круглов.

         У Снігурівському районі  за рахунок Держбюджету вартістю у 127 млн. грн.. НАК «Нафтогаз» веде газифікацію сіл. Чи це не є масштабний підкуп виборців за бюджетні кошти?     

ГМ ОПОРА, Миколаїв, Вибори-2012, Спостереження

Read previous post:
Акція «Ні мовному закону!» 02.07.12 Фоторепортаж

Фоторепортаж з київської акції «Ні мовному закону! Зупинимо розкол України!», яка проходила на вул. Грушевського під комітетами Верховної Ради.

Close