Голова ВОДА нардепу: “Законопроект забери, грошей дай, заяву про вступ до нашої фракції напиши!”

Нардеп Палиця: губернатор Волині вимагав від мене відкликати законопроект про мови

Кандидат у нардепи Ігор Палицяпрокоментував ситуацію щодо участі голови Волинської ОДА Бориса Клімчука у виборчих перегонах.

Зокрема, у коментарі «ВН» кандидат-мажоритарник по Луцькому округу Ігор Палиця розповів, що давно знав про наміри Бориса Клімчука йти у депутати. Мовляв, неодноразово розмовляв із ним щодо цього.

«Уже протягом місяця він (Борис Клімчук) вів зі мною переговори щодо трьох речей. Перше, що він від мене хотів, це щоб я дав гроші на вибори Партії Регіонів по області, говорячи, що йому віддали все на самофінансування і доручили зібрати гроші з бізнесменів. Я відмовився і сказав, що якщо у мене є можливість і гроші, то краще вони будуть спрямовані на інші справи, а не на вибори. Друге, що він від мене вимагав, це щоб я терміново забрав з Верховної Ради законопроект, який був зареєстрований «Про обовʼязкове володіння та використання державної мови». Цей закон зареєстрований. І я сподіваюсь, що, якщо не у цьому парламенті, то у наступному він буде прийнятий. Він ставив мені основну умову, що я маю забрати цей законопроект, а інакше мене не будуть реєструвати і знімуть мою кандидатуру з виборів по округу, якщо піду в народні депутати. І третя, остання умова, що якщо я не напишу заздалегідь заяву про вступ до фракції регіонів у парламенті сьомого скликання, тоді він змушений буде йти по округу боротись зі мною, інакше у нього не буде виходу. Тому що я не підкоряюся ні на одну з його умов».

Джерело

More in Кримінал, Новини, Події, Політика, Право, Верховна Рада, Місцева влада
Активістів харківського мовного Майдану влада переслідує за їх переконання

Російські та Білоруські порядки швидкими темпами крокують до України. За стояння на "газоні" саду Шевченка на активістів харківського мовного Майдану...

Close