Луганчанин хоче зламати стереотипи: йде на вибори по Львівщині

Луганчанин хоче зламати стереотипи: йде на вибори по Львівщині

Стало відомо, що луганський націоналіст, лідер ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов йде на вибори в Раду по Львівській області. В ексклюзивному коментарі кореспонденту Полеміки політик розповів про причини такого рішення.

«Причин декілька – по-перше, ми не знайшли підтримки на Луганщині від Об’єднаної опозиції. Ми виходили на них, пропонували дати нам третину мажоритарних округів, однак наша ініціатива не була підтримана», – розповів Снєгирьов.

За його словами, другою причиною стало бажання «зламати стереотипи голосування».

«В українських виборців є певний стереотип – голосувати не за того, хто кращий, а за того, хто» свій «, хто родом з цього краю. Ми хочемо зламати цей стереотип і привчити людей» голосувати головою «. Колись» Свобода «проголосила гасло про те, що «бандерівська армія повинна перейти Дніпро». Це гасло дике і не розумне , адже воно ставить під сумнів статус цієї політсили – або за Дніпром їх немає взагалі, і тоді вони не можуть називатися «всеукраїнським об’єднанням», або ті осередки «Свободи «, які знаходяться за Дніпром, не поділяють націоналістичних, бандерівських ідей. І в тому, і в тому випадку ця партія визнає себе штучним галицьким проектом. Проте ідея націоналізму, зародилася саме тут, на Слобожанщині, і ми хочемо розповісти правду про ситуацію на Сході Україні. Тут не край русифікованих виборців Партії регіонів, на Сході живуть українці, які вірять в українську ідею і борються за неї. Бандерівські армії повинні перейти Дніпро у зворотному напрямку, зі Сходу на Захід «, – заявив Снєгирьов.

І третьою причиною стало бажання «Правої справи» витіснити «Свободу» з її споконвічних округів: «» Свобода «витіснена з усіх регіонів і загнана в єдиний регіон України – Львівщину. У Тернопілі, Івано-Франківську, Києві йдуть на вибір три мажоритарника від нашої партії, а я йду по «рідному» округу «Свободи». Погодьтеся, мене б не зрозуміли, якби я кинув людей під танк, а сам відсидівся на Луганщині «, – вважає націоналіст.

Також Дмитро Снєгирьов повідомив, що по Луганській області представники «Правої Справи» не йдуть, і вони будуть підтримувати кандидата від Об’єднаної опозиції Олега Перетяку.

Снєгирьов йде на вибори по 118 виборчому округу (Личаківський район м. Львова).

Read previous post:
Міліція вчинила підлог документів в суді проти активістів кампанії “Помста за розкол країни” + відео

...

Close