Олександр Піддубний: З Днем Незалежності! Беріться за роботу

Друзі! Приятелі! Співвітчизники! 21 рік тому у світі мало хто вірив, що Україна втримає незалежність. Та коли від 1991-го минуло спочатку 5 років, потім 10, потім 15 років, незалежна Україна вже сприймалася як очевидне. Та неочевидним це було і залишається нашій північно-східній сусідці.

Недаремно, наприкінці 2008 року, коли Україну та Грузію не пустили до НАТО, путін таємно нагородив офіцерів ФСБ відповідальних за зрив вступу. Тоді він сказав буквально наступне: “без України в Росії немає майбутнього”.

Давайте дивитися правді у вічі – як і після Майдану 2004-го ми розслабилися. Ми вважаємо, що наша незалежність – це щось вічне. Раз отримали, то далі можна і заспокоїтись. Але це щоденна тяжка праця. Для кожного. Тяжка праця у власних середовищах: родинах, дворах, під’їздах, вулицях, а вже потім в селах, містах, країні. Кожен з нас може впливати на свої середовища і з часом їх розширювати. Українці!

Громадяни України! Беріться за роботу! Бо якщо ви щодня не будуватимете свою незалежність, не відстоюватимете свої права, то втратите незалежність країни. З Днем Незалежності України!

https://www.facebook.com/oleksander.piddubnyi

More in Події, Суспільство, Дати, Записки
Магера вважає рішення суду соромом для судової системи

Заступник голови ЦВК Андрій Магера вважає ухвалене ВАСУ рішення за результатом розгляду його скарги соромом для судової системи України. Як...

Close