Паранормальне: на Дніпропетровщині зникають прокуратури

Help! Розшукуються зниклі прокурори.

Ще 17.04.12 прокуратура м.Дніпропетровська була на місці і (що засвідчується зворотним поштовим повідомленням), отримала звернення “Майдан-Моніторингу” щодо неправомірного (більше про це – тут, п.2) затвердження виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради власного акту з питань організації і проведення мирних зібрань.

За Законом України “Про звернення громадян” відповідь мала б бути надана протягом 1-го місяця. Але відповіді не було. Тиша….

 26.07.12 Генеральною прокуратурою України до прокуратури Дніпропетровської области було переслано нашу скаргу на бездіяльність прокуратури м.Дніпропетровська.

 За Законом України “Про звернення громадян” відповідь мала б бути надана протягом 1-го місяця. Але відповіді не було. Тиша….

Врешті, 03.08.12 ми надіслали до прокуратури Дніпропетровської области журналістського запита про розгляд скарги.

За Законом України “Про доступ до публічної інформації” відповідь мала б бути надана протягом 5-ти днів. Але… Та сама зловісна тиша…

 Оскільки ми не хочемо навіть припускати, що прокуратури Дніпропетровська і Дніпропетровської области не знають/не розуміють/свідомо не виконують закон чи то закона їм не писано, нам залишається лише припустити, що у Дніпропетровську сталося щось паранормальне, внаслідок чого 2 (два) органи прокуратури провалилися в інший вимір чи були наполегливо запрошені інопланетянами у довготривалу мандрівку.

 Ми продовжимо розшук, залучаючи до нього Генерального прокурора, а за необхідности і суд. Тож невдовзі – продовження трилера.

Олександр Северин

More in Новини, Події, Право, Прокуратура, Свобода інформації
Харківська молодь добиває авторитет Валерія Писаренка та Партії регіонів (ФОТО)

Днями Дзержинським районом Харковом прокотилась чергова хвиля кампанії "Помста за розкол країни". Було розповсюджено декілька тисяч листівок з інформацією про...

Close