Реґіональна Дубнократія в дії.

На Рівненщині кандидату від опозиції викручували руки

25 серпня у Дубно на кандидата  у народні депутати від Об’єднаної  опозиції «Батьківщина» по мажоритарному округу №154 Валентина Королюка під час святкування Дня міста напали невідомі особи.

Про це повідомляє  прес-служба Рівненського  штабу Об’єднаної опозиції  «Батьківщина».

«25-го серпня у День міста Дубно Валентин Королюк, як кандидат у народні депутати, прибув на урочисту сесію міськради, аби привітати дубенчан. Однак міський голова навіть не оголосив його як присутнього у залі. Натомість провладний кандидат, Данило Корилкевич отримав право виступити перед народними обранцями і гостями з трибуни сесійної зали. Це обурило депутатів і вони почали наполягати на наданні слова Валентину Королюку. Лише після численних закликів мер міста Василь Антонюк надав слово Королюку, не назвавши при цьому ані його прізвища, ані не представив —  хто він такий», — йдеться у повідомленні.

«Побачивши, що Королюк крокує до сцени, хтось із перших рядів дав команду «фас» кремезним кільком «браткам». Чоловіки міцної статури стали хапати за руки кандидата від «Батьківщини» і не пускати до мікрофону. Усе це відбувалося на сцені, посеред Майдану Незалежності, на очах у тисяч глядачів», — наголошують у прес-службі Рівненського штабу.

Після цього була дана команда вимкнути мікрофон і лише після обурливих вигуків людей звук знову включили.

Валентин Королюк написав заяву в Дубенський міськвідділ міліції про бандитський напад, який було скоєно на нього привселюдно під час святкування Дня міста.

Як відомо, погрози на адресу В. Королюка почалися  з першого дня його реєстрації у ЦВК. Зокрема, невідомі особи напали на агітаційний намет опозиції в місті Дубно та застосували до агітаторки газ. Згодом нічні бригади розкидали по вулицях округу наклепницькі анонімки, щоб скомпрометувати кандидата від опозиції.

Джерело

2 Comments on "Реґіональна Дубнократія в дії."

  1. ОЛЕСЯ | 28-08-2012 13:28 at 13:28 |

    Такі два коментарі дають багато до роздумів. Один, той провладний злодій у законі, але й другий від об’єднаної опозиції – не вартий торби січи. ДЕ ПРАВДА? ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ ДУБНЕЧАНАМ? ЧАС БІЖИТЬ…

  2. Сашко | 29-08-2012 07:17 at 07:17 |

    Реально нема за кого голосувати( Для мене був один реальний кандидат – Віктор Кривун, але на жаль він не захотів з цими брехунами змагатися на виборах, а може і правильно, сенс?…

Comments are closed.

More in Кримінал, Новини, Політика, Право, Суспільство, Місцева влада, Протест
Громадськість Олександрії вимагає звільнити першого заступника мера Дичка

Журналісти олександрійського телеканалу Контакт ЛТД в рамках проекту «Олександрія: корупція СТОП!» провели розслідування, в ході якого з´ясувалось, що родина першого...

Close