Сьогодні у Львові молодь розгорнула найбільший у світі прапор України

27 серпня у Львові, о 17-30 молодь розгорнула найбільший український прапор, який був спеціально виготовлений до 21-ї річниці незалежності України! Прапор вперше розгорнули у Києві 24 серпня, чим встановили Рекорд України. Розміри прапору 40х60 метрів, площа його складає 2000 м. Прапор розгортали на площі перед Львівським НУ та пам’ятником Івану Франку. В події взяли участь близько 200 чоловік.Багато молоді було у вишиванках.

Акцію організували ЛКО “Молодий Народний Рух”, “Батьківщина Молода”, “Молодь за зміни”, “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, ЛМГО “Студентська Свобода”, “Студенське братство”. До акції долучилися і представники діаспори та гості з Польщі.  Серед учасників було два депутати з Львівської облради – Андрій Холявка та Андрій Корнат.

Після розгортання прапора учасники разом заспівали Гімн України, а перед початком акції було покладено квіти до пам’ятника Каменяру. Після цього учасники зробили фото на згадку про цю подію.

А прапор таки величезний. І важкенний… (переконався на своїй голові, коли робив знімки під прапором :)

1 Comment on "Сьогодні у Львові молодь розгорнула найбільший у світі прапор України"

  1. ОЛЕСЯ | 28-08-2012 13:32 at 13:32 |

    Дякую, дорогий Львове і молоді львів’ни, за чудовий дарунок до кількох свят. День Незалежності, День народження Каменяра та мій особистий день. ЛУПАЙТЕ ТУ СКАЛУ, НЕХАЙ НІЩО НЕ СПИИТЬ ВАС!

Comments are closed.

More in Громадські акції, Події
Микола Рябчук: Рускій мір

— И что вам дала эта "нєзалєжнасть"? — питає сусід, із яким я маю приємність їхати аж до Чопа. Його...

Close